Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Online Të gjitha në Kosovë

Model Tjeter , 146
Mondial , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Online | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 21:21 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Skuter

31 Maj 10:43 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

E ardhur nga jasht

14 Maj 18:56 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet 4 gomsh ne gjendje te shkelqyer125cc

1 000 EUR

30 Pri 17:33 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet mondiali grand per pjes 150 cc

150 EUR

29 Pri 20:08 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten motorrat per femije

18 Pri 04:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes matorr 150cc ne gjendje te rregult

1 500 EUR

16 Pri 07:45 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Motora 200 cc

2 700 EUR

04 Pri 04:22 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motorr 49cc

500 EUR

04 Pri 04:22 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Motorr 49cc

500 EUR

09 Mar 13:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Okonoi 150 CC

1 300 EUR

03 Nën 11:16 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Biciklet

100 EUR

28 Tet 11:04 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Trotinet elektrik

290 EUR

26 Tet 18:45 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Mondial 150cc

250 EUR

18 Sht 15:39 Chopper/Coustom  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet choper yamaha

450 EUR

16 Sht 23:58 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

bicikleta

1 EUR

19 Gush 20:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet skuter I mandiall

03 Gush 00:30 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Motorr pjaxho ciao

160 EUR

17 Korr 09:05 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Motiqikleta te reja

03 Korr 15:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

20 Maj 23:43 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

ATV 850 cc AITOMATIK VITI 2020

7 500 EUR

16 Maj 00:24 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet subaru 500cc

3 300 EUR

17 Pri 18:53 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shes skuter

670 EUR

08 Pri 15:29 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Biciklete

200 EUR

28 Shk 04:47 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ATV

850 EUR

19 Nën 20:03 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Trotinet Elektrik

1 EUR

11 Tet 00:53 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Mondial 150 cc

250 EUR

Viti: 2008
29 Sht 18:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2015
22 Sht 11:44 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Biciklet

150 EUR

Viti: 2020
20 Sht 12:24 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Scoter Elektronik

Viti: 2018
29 Gush 18:05 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shiten biçikletat

Viti: 2010
25 Gush 19:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Skuter 150cc

380 EUR

Viti: 2007
11 Gush 03:14 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

ndrroj iphone 12 me skuter 150cc

Viti: 2007
30 Korr 12:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Nas Mustang 2021 125cc

999 EUR

Viti: 2021
13 Korr 23:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shitet yamaha tzr

850 EUR

Viti: 2001
09 Korr 01:07 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter Rodeo 125cc

500 EUR

Viti: 2008
03 Korr 19:31 Kros/Enduro  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Kross 125 cc

400 EUR

Viti: 2020
26 Qer 17:09 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet atv 125 kubik

700 EUR

Viti: 2020
24 Qer 21:41 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Mondial 150cc

500 EUR

Viti: 2009
20 Qer 17:13 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Skuter Okinoi Activia

Viti: 2021
26 Maj 10:28 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Motorr 850cc 2019

Viti: 2019
09 Pri 10:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes bicikleta

300 EUR

24 Jan 20:45 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Skuterin Urgjent

350 EUR

Viti: 2008
19 Sht 14:25 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Mondial per pjes

160 EUR

Viti: 2009
02 Sht 12:26 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

4x4

7 200 EUR

Viti: 2013
25 Gush 00:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

650 cc

8 900 EUR

Viti: 2013
19 Gush 14:36 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Mondial

280 EUR

Viti: 2008
06 Korr 22:33 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shes Atv 2021

1 850 EUR

Viti: 2020
18 Qer 00:43 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet moto

250 EUR

Viti: 2008
10 Qer 00:16 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Skuter

450 EUR

Viti: 1998
31 Maj 23:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

japan

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Online | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione