Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Beluga

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Beluga | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:21 Skuter , Therandë

Yamaha Beluga 125

600 EUR

26 Mar 13:07 Skuter , Vushtrri

Yamaha belugne 125��������

650 EUR

06 Mar 18:01 Touring , Vushtrri

Shitet 50cc

80 EUR Price Reduced

24 Tet 16:30 Skuter , Prizren

Shitet

450 EUR

29 Sht 16:29 Skuter , Therandë

yamaha beluga

300 EUR

Viti: 1996
07 Sht 23:04 Skuter , Gjilan

Shes motorin Yamaha Beluga

350 EUR

Viti: 1990
14 Gush 21:20 Skuter , Pejë

Yamaha Beluga 125cc

520 EUR

Viti: 1993
24 Korr 15:18 Skuter , Besianë

Yamaha

200 EUR

Viti: 1994
20 Korr 14:51 Skuter , Prishtinë

Yamaha beluga 125cc

540 EUR

Viti: 1985
10 Korr 08:08 Skuter , Besianë

Yamaha

230 EUR

Viti: 1994
07 Korr 19:56 Skuter , Besianë

Yamaha

250 EUR

Viti: 1994
30 Qer 08:46 Skuter , Gjilan

Yamaha Beluga 125cc

650 EUR

Viti: 1989
19 Qer 18:24 Skuter , Pejë

Skoter

370 EUR

Viti: 2005
11 Pri 01:28 Skuter , Pejë

Yamaha beluga 125cc

480 EUR

Viti: 1997
04 Tet 20:39 Skuter , Gjakovë

Yamaha beluga 125cc 4T me dogan

390 EUR Price Reduced

Viti: 2019
13 Sht 01:45 Skuter , Gjilan

YAMAHA Beluga 125cc

300 EUR

25 Gush 17:58 Skuter , Prizren

SHITET YAMAHA BELUGA 1991

500 EUR

Viti: 1991
10 Gush 09:20 Skuter , Dardanë

Yamaha Beluga

580 EUR

Viti: 1986
07 Gush 14:11 Kros/Enduro , Malishevë

650cc

1 300 EUR

Viti: 1997
31 Maj 21:20 Skuter , Malishevë

urgjend yamaha beluga 125cc

230 EUR

Viti: 1998
25 Maj 06:51 Skuter , Malishevë

shes skuterin yamaha beluga 125cc

300 EUR

Viti: 1999
25 Pri 20:00 Skuter , Vushtrri

Yamah beluga

Viti: 1994
27 Nën 11:00 Skuter , Ferizaj

shitet ndrrohet me kros

300 EUR

Viti: 2000
10 Sht 20:16 Skuter , Pejë

Flm merrjep u shit

520 EUR

Viti: 1995
09 Sht 14:03 Skuter , Prizren

Yamaha 125cc

530 EUR

Viti: 1983
25 Gush 19:18 Skuter , Prishtinë

Yamaha beluga 125

500 EUR

Viti: 1990
20 Gush 13:46 Skuter , Ferizaj

shitet yamaha beluga 125cc

350 EUR

Viti: 2000
20 Gush 13:34 Skuter , Ferizaj

Yamaha beluga 125cc

330 EUR

Viti: 2000
13 Gush 11:37 Skuter , Gjilan

Shes skuter Beluga125

340 EUR

Viti: 1999
02 Gush 16:37 Skuter , Prishtinë

yamaha

250 EUR

Viti: 1996
01 Gush 13:51 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

300 EUR

Viti: 1984
06 Korr 17:11 Skuter , Gjakovë

Shitet

390 EUR

Viti: 2017
18 Qer 00:52 Skuter , Gjilan

Yamaha Beluga

270 EUR

Viti: 2000
17 Qer 21:23 Skuter , Gjilan

Yamaha Beluga

270 EUR

Viti: 2000
31 Maj 20:08 Skuter , Prishtinë

Yamaha 125 4t

450 EUR

Viti: 1985
06 Maj 16:15 Të tjera , Pejë

yamaha beluga

Viti: 2000
25 Pri 12:01 Skuter , Pejë

Yamaha Beluga

500 EUR

Viti: 1992
22 Pri 13:43 Kros/Enduro , Pejë

Kross

200 EUR

Viti: 2009
02 Shk 20:25 Skuter , Ferizaj

Shitet Yamaha Beluga 125cc

650 EUR

Viti: 1995
13 Nën 19:43 Sportiv , Drenas

///

550 EUR

Viti: 2007
05 Nën 12:41 Skuter , Vushtrri

Shes skiter 70cc

180 EUR

Viti: 2001
25 Sht 14:53 Skuter , Shtime

Yamaha beluga 125cc

300 EUR

Viti: 2002
19 Sht 00:20 Skuter , Gjilan

Shitet Yamaha Beluga

270 EUR

Viti: 1997
06 Gush 17:01 Skuter , Pejë

Skuter i sapoardhur nga ����

Viti: 1998
20 Maj 11:43 Skuter , Prishtinë

Shitet Skuteri 044 10 40 53

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Shk 14:49 Skuter , Ferizaj

Yamaha Beluga 125

350 EUR

Viti: 1994
10 Shk 08:48 Skuter , Prishtinë

shes urgjent

150 EUR

Viti: 1998
14 Tet 16:47 Skuter , Ferizaj

Yamaha

299 EUR

Viti: 1992

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Beluga | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione