Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Booster

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Booster | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Nën 10:47 Skuter , Prizren

Yamaha scoty boster 49 cc me dogan

150 EUR Price Reduced

Viti: 2006
16 Sht 23:50 Skuter , Prizren

Yamaha scoty boster 49 cc me dogan

350 EUR

Viti: 2006
16 Sht 23:47 Skuter , Prizren

Yamaha scoty 49 cc

250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
21 Gush 00:07 Skuter , Prishtinë

Yamaha boster 70cc

Viti: 2002
08 Maj 11:01 Skuter , Gjilan

Yamaha bws 50cc

550 EUR

Viti: 1997
25 Gush 20:45 Touring , Gjilan

Motor harley yamaha

Viti: 1998
29 Pri 09:56 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin

1 600 EUR

Viti: 2008
11 Shk 20:12 Skuter , Gjilan

Yamaha bws 49cc

550 EUR

Viti: 1998
09 Tet 13:05 Skuter , Ferizaj

Shitet skuter yamaha me dokumenta

350 EUR

Viti: 1996
04 Tet 19:38 Skuter , Gjilan

Yamaha booster 49cc

550 EUR

Viti: 1999
12 Sht 01:12 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri me dokumenta

380 EUR

Viti: 1996
27 Gush 14:51 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha 50cc Booster me dokumenta

200 EUR

Viti: 2020
24 Gush 17:39 Skuter , Prishtinë

Shitet Skuteri Yamaha 50cc

200 EUR

Viti: 2020
24 Gush 14:18 Kros/Enduro , Prishtinë

KONA DOWNHILL- Full Suspension

250 EUR Price Reduced

Viti: 2018
22 Gush 23:59 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha 50cc

200 EUR

Viti: 2020
08 Gush 15:54 Skuter , Prishtinë

shitet skuteri

450 EUR

Viti: 2000
05 Gush 21:15 Skuter , Prishtinë

shitet skuteri

450 EUR

Viti: 2000
09 Qer 22:33 Skuter , Prishtinë

Yamaha booster 50 cc

280 EUR

Viti: 2002
06 Qer 15:03 Kros/Enduro , Burim

Krossin Yamaha urgjent

600 EUR

Viti: 2006
09 Maj 21:31 Skuter , Gjakovë

Yamaha boster 49cc

280 EUR

Viti: 2003
02 Maj 02:13 Skuter , Viti

YAMAHA 50c

650 EUR

Viti: 2006
07 Pri 22:07 Skuter , Prishtinë

Yamaha booster

350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
28 Mar 18:17 Sportiv , Besianë

ATV 250 CC

1 000 EUR

Viti: 2016
24 Sht 15:29 Skuter , Gjakovë

Yamaha booster

120 EUR

Viti: 2001
22 Sht 19:29 Skuter , Prishtinë

skuter

250 EUR

Viti: 2008
22 Pri 09:25 Skuter , Prishtinë

Shes Yamaha booster boster 50cc mbk

300 EUR

Viti: 1994
29 Tet 00:31 Skuter , Dardanë

yamaha booster

700 EUR

Viti: 2008
25 Qer 15:22 Skuter , Pejë

Yamaha FULL SPORT

Viti: 2002
25 Qer 15:22 Skuter , Pejë

Yamaha FULL SPORT

Viti: 2002
25 Qer 00:08 Skuter , Pejë

Yamaha FULL SPORT

Viti: 2002
13 Qer 01:36 Të tjera , Besianë

Shes Motorrin Yamaha

Viti: 2009
16 Nën 19:53 Skuter , Burim

shitet skuteri yamaha

230 EUR

Viti: 2010
21 Qer 12:34 Skuter , Prishtinë

yamaha booster dhe mondial zc

200 EUR

Viti: 2005
31 Mar 16:51 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri. 50cc urgjent

250 EUR

Viti: 2000
10 Gush 13:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet Yamaha Boster 50 CC

350 EUR

Viti: 1998
01 Qer 21:14 Sportiv , Prishtinë

Shes biçikleten

90 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Booster | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione