Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | DragStar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DragStar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 22:08 Chopper/Coustom , Pejë

Chopper ndrrim

11 Mar 20:05 Chopper/Coustom , Ferizaj

Yamaha dragstar 1100cc

5 000 EUR

08 Mar 12:17 Chopper/Coustom , Gjakovë

Shitet yamaha dragstar 1100

4 600 EUR

13 Tet 22:20 Chopper/Coustom , Prishtinë

YAMAHA DRAG STAR 650cc RKS 2004

Viti: 2000
12 Sht 22:52 Skuter , Drenas

Ushit

700 EUR

Viti: 2000
02 Sht 21:15 Chopper/Coustom , Gjilan

Yamaha Drag Star 125cc

2 500 EUR

Viti: 2002
12 Gush 11:33 Chopper/Coustom , Lipjan

Yamaha dragstar

2 500 EUR

Viti: 2003
10 Gush 10:08 Chopper/Coustom , Lipjan

Yamaha dragstar

2 500 EUR

Viti: 2003
21 Korr 19:58 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha Dragstar 1100 Chopper Thunderbike

6 300 EUR

Viti: 1999
20 Korr 12:20 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet Choperi

Viti: 2009
18 Qer 16:53 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha dragstar 650 rks

3 700 EUR

Viti: 2003
03 Qer 23:52 Chopper/Coustom , Ferizaj

Yamaha Drag Star 1100 Choper rks

4 500 EUR

Viti: 2002
27 Pri 13:29 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha Dragstar 650cc

4 200 EUR

22 Pri 03:06 Kros/Enduro , Ferizaj

kros 600cc

650 EUR

Viti: 2019
28 Mar 22:40 Chopper/Coustom , Lipjan

Yamaha dragstar super i mire

3 500 EUR

Viti: 2003
07 Shk 13:36 Chopper/Coustom , Prizren

Yamaha Dragstar Classic 125 cc

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
17 Dhj 14:17 Touring , Gjilan

yamaha v star

3 750 EUR

Viti: 2005
18 Gush 21:44 Chopper/Coustom , Ferizaj

Yamaha royal star

1 EUR

Viti: 1996
07 Gush 10:22 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet yamaha drag star

5 EUR

Viti: 2003
22 Korr 18:05 Touring , Dardanë

Yamaha 650 DragStar Classic

5 200 EUR

Viti: 2000
02 Korr 16:02 Chopper/Coustom , Gjilan

Shitet

4 900 EUR

Viti: 1998
21 Qer 19:02 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha Drag Star 650cc

3 500 EUR

Viti: 1997
21 Qer 01:00 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha DragStar 650cc

3 500 EUR

Viti: 1997
19 Qer 23:10 Skuter , Gjakovë

skuter

500 EUR

Viti: 1994
01 Qer 00:05 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
30 Maj 13:51 Chopper/Coustom , Besianë

Yamaha Drag Star 1100

6 800 EUR

Viti: 2000
16 Maj 02:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha dragstar 125 cc

2 300 EUR

Viti: 2003
12 Maj 14:36 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha dragstar 125 cc

2 300 EUR

Viti: 2003
25 Sht 19:00 Chopper/Coustom , Pejë

Shes motorrin yamaha

Viti: 2005
22 Sht 10:08 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet motorri Yamaha dragstar

Viti: 2004
01 Sht 22:07 Kros/Enduro , Prizren

Shitet XT yamaha

Viti: 2000
05 Gush 11:05 Chopper/Coustom , Ferizaj

Yamaha dragstar

55 EUR

Viti: 2003
31 Korr 21:59 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shes yamaha drag star clasic

Viti: 2003
25 Korr 21:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Yamaha 1100cc custom

8 800 EUR

Viti: 2003
24 Pri 17:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lipjan

Yamaha Drag Star 1100cc

4 700 EUR

Viti: 2001
22 Pri 16:44 Chopper/Coustom , Prishtinë

YAMAHA DRAGSTAR XVS950

7 250 EUR

Viti: 2013
21 Mar 20:25 Chopper/Coustom , Dardanë

Yamaha 1100cc

4 000 EUR

Viti: 2001
18 Mar 14:06 Chopper/Coustom , Shtime

Shiten maska dhe qantat per chopper

Viti: 2010
03 Shk 12:29 Chopper/Coustom , Pejë

Yamaha

2 600 EUR

Viti: 2003
31 Tet 22:25 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorri urgjent

200 EUR

Viti: 2017
22 Gush 21:52 Chopper/Coustom , Therandë

Yamaha DragStar 1100ccm me Dogan

4 700 EUR

Viti: 2001
27 Korr 18:51 Chopper/Coustom , Rahovec

Yamaha Dragstar 650

2 550 EUR

Viti: 2000
22 Korr 17:53 Chopper/Coustom , Rahovec

Yamaha DragStar 650

2 550 EUR

Viti: 2000
23 Qer 13:17 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha

3 850 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DragStar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione