Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Besianë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 12:36 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Besianë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:35 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shes veturen Golf 7

128 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Besianë

Jeeta 1.6 mini turbo viti 1991

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 3 1.9 tdi rks viti 1997 me klim

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Besianë

"��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI "

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Besianë

Vw Tiguan

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf GTI-Performance

520 EUR

Sot 11:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne Bmw X5.X6 HAMANN 21 Coll

1 300 EUR

Sot 11:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Audi RS 18 Coll

580 EUR

Sot 11:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Besianë

Shtopa per tiguan 2015

280 EUR

Sot 11:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Besianë

Spirale per tiguan 2015

1 EUR

Sot 10:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Besianë

Shes Tiguan 2.0dsg 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Bmw X5.X6 Origjinale

950 EUR

Sot 10:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Bmw M-Paket Origjinale

550 EUR

Sot 10:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne Golf 7 GTD Origjinale

730 EUR

Sot 10:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Audi RS Origjinale

650 EUR

Sot 10:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Bmw M-Paket Origjinale

580 EUR

Sot 10:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Bmw M-Paket Origjinale

730 EUR

Sot 10:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne VW R-Line 18 Coll

580 EUR

Sot 10:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Audi

630 EUR

Sot 10:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Bmw 17 Coll Origjinale

220 EUR

Sot 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Besianë

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME DOGAN VP 2006

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Besianë

CITROEN DS3 1.4 B VITI 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Besianë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATRO MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:09 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Besianë

Bmw 2.0 d 120 automatik panaram full

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Znen 125cc

750 EUR

Sot 09:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Fly  ·  Besianë

Piaggio Fly 125cc

750 EUR

Sot 09:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Piaggio X-Evo 400ie RKS

2 800 EUR

Sot 09:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Besianë

Piaggio Liberty

550 EUR

Sot 09:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Lead  ·  Besianë

Honda Lead

750 EUR

Sot 09:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Besianë

Piaggio Liberty 125cc

580 EUR

Sot 09:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Besianë

CADDY LIFE 1.9 TDI 105 PS (ME 5 ULSE) KLIM AC VITI 2010 ☎️

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Besianë

SKODA YETI 2.0 TDI BLUMOTION FACELIFT #KM:130.000 VITI 2017

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:43 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK DSG SPORTBACK S-LINE VITI 2010 ��

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

VW GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 PS SOUND �� VITI 2015 “ME DOGAN,

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Besianë

POLO GTI 1.8 TSI FACELIFT EXCLUSIVE AUTOMATIK DSG 2016 ����

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

PASSAT 2.0 TDI 150 PS BLUMOTION HIGHLINE AUTOMATIK DSG 2017

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Besianë

BMW X6 35D X-DRIVE 286 PS INDIVIDUAL M-SPORT FULL 2010 ��

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Besianë

MERCEDES BENZ S350 CDI 4 MATIC FACELIFT LONG PRESIDENCIAL

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Besianë

AUDI Q5 3.0 TDI 245 PS 3xS LINE AUTOMATIK QUATTRO ��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Besianë

SKODA FABIA 1.2 TSI (benzin) ACTIVE VITI 2013 “E doganuar”

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Mercedes atego 815

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Shes Ndrroj mercedes cdi 220 2001 rks i skadum

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione