Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:13 Shitorja Vetura , Burim

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Vetura , Burim

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:27 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:51 Vetura , Burim

BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:45 Vetura , Burim

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:27 Vetura , Burim

Mistubish 2.5 super gjendje te mir viti 2000 me turbin

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:45 Vetura , Burim

Audi a6 2.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Vetura , Burim

Prodajem auto (selling car)

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Burim

Audi A4 1.9 2001

44 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 Vetura , Burim

Shes

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Vetura , Burim

Audi 100 2.5 tdi rks

1 600 EUR

Dje 14:44 Vetura , Burim

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 12:58 Vetura , Burim

Volvo v40 rks

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:03 Vetura , Burim

Ford Focus C-max dizell 2007 rks

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:03 Vetura , Burim

Renault Megane 2007 rks

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:01 Vetura , Burim

Opel Zafira 2.0DTI rks

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:01 Vetura , Burim

Automatik Renault Laguna rks

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:20 Vetura , Burim

Citroen 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 22:03 Vetura , Burim

VW Amarok, 2,0 l, Dizel, 180 PS, Automatik

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 19:56 Vetura , Burim

Shitet taureg 5.0

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 19:31 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Burim

Fiat 780 DT

28 Nën 19:30 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Burim

I SHITUR

28 Nën 18:00 Makina bujqësore dhe pyllore Pjesët rezerve , Burim

Vllaqat 3 krah

320 EUR

28 Nën 17:57 Makina bujqësore dhe pyllore Pjesët rezerve , Burim

GUMAT

28 Nën 17:49 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Burim

Shitet pompa

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione