Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Drenas , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 3

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:27 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Drenas

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:24 Vetura  ·  BMW  ·  M5  ·  Drenas

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

Blej krejt llojet e katalizatorav 049424346

1 000 EUR

Dje 22:47 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Prokolic

950 EUR

Dje 22:06 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Drenas

Opel Combo, 1.7 D, viti 2002, 5 ulse fabrikisht

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf-7, 2.0-Tdi, viti 8/2014

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

Shiten Goma 15 Kelly

155 EUR

Dje 21:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Drenas

imt 539

Dje 21:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Drenas

polo 1.4 dizel

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Drenas

Motor 1.6 tdi

170 EUR

Dje 21:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Drenas

Pjes per ww caddy

200 EUR

Dje 19:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 3 1.9 049450880

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Drenas

Pirunar

2 500 EUR

Dje 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

shes golf 2 1.6 dizell bejm ndrrim perparsi ka me najpikapo

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 6 2.0 tdi 6 shpejtësi, rks 10 muaj 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:47 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Drenas

Bmw 1 she 2.0 dizel rks 10 muaj 2011

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Makine mjellse misri

Dje 10:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

shitet sterpikse

Dje 10:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

kapse per rrotoballa

Dje 10:02 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Shitet autolarja

Dje 10:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

pc plasmette

Dje 10:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Fshis pastruese

Dje 09:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Goma bagerit

Dje 09:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Plug me 4 UMI KRONE

Dje 09:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Pjatore me goma

Dje 09:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

sterpikse

Dje 09:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Kultivator Grrepa rrafshues

Dje 09:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

ROTOFREZA ( FREZA )

Dje 09:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

piruner BKS VDP-30

Dje 09:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

shitet gomat

Dje 09:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

pllugji

Dje 09:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Tega per traktor

Dje 09:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Shitet autolarja

Dje 09:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 3

880 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

zingjir per vinq

Dje 09:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

komprosori

Dje 09:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

Shes kos

Dje 09:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

shiten amllasera

Dje 09:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Drenas

DEUTZ FAHR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione