Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Acura  ·  RL  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT OSE AKSIDENT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:51 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Fushë Kosovë

SHKODA FABIA

3 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 14:27 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Fresh  ·  Fushë Kosovë

Rrjeta Kunder Insekteve

Sot 14:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Fushë Kosovë

SHITET AUDI Q3, 2015, 1.6 DIESEL. 81 KW

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:52 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Fushë Kosovë

Opel

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW GOLF 7.5 1.6 TDI AUTOMATIK PANORAM VITI 2020

12 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Fushë Kosovë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fushë Kosovë

VW T5 1.9 TDI 2004 RKS 10/24 ��044 456 895��

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fushë Kosovë

VW T5 1.9 TDI 2007 KLIMA Me Dogan ��044 456 895��

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

VW Caddy 1.9 TDI 2005 Automatik me klime RKS

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

VW Caddy FRIGO -20 1.9 TDI RKS ME KLIM

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

VW Caddy 2.0 SDI 2005 Me Dogan ���� 044 456 895 ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

FELLNE ME GOMA R.17

180 EUR

Sot 07:31 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Fushë Kosovë

Audi A6 3.0 TDI Quattro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

MERCEDES C 220 CDI-AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

MERCEDES-BENZ C220 CDI FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

PASSAT 3C 2.0 TDI• DSG 1 BREGASNI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI * DSG * MATCH * VITI 2012*

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 6 - 1.6 TDI -DSG- 174.800 KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:39 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fushë Kosovë

Ford Fokus 1.8 Dizell

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

VW Passat 2.0 TDI Automatik VITI 2013 PA DOGAN

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:44 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Fushë Kosovë

Toyota

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW PASAT B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

Vw Touran 2.0TDI DSG RKS

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:01 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Fushë Kosovë

Citroen Nemo 1.4HDI 2008 RKS

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

Opel Insignia 2.0 Dizel

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Fushë Kosovë

Ne shitje

1 EUR

Dje 13:29 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN ME DEFEKT PA DOGAN

17 888 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Shitet

5 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fushë Kosovë

77 Tiguan 2.0 TDI, Automatik: DSG,

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fushë Kosovë

Audi Q7 3.0 TDI Quattro Automatik, Full Opcione

29 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fushë Kosovë

69- Tiguan 2.0 TDI, Sport 4Motion, Automatik: DSG,

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:05 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Fushë Kosovë

Audi A6 (C7) 3.0 45TDI QUATTRO, Automatik, 245 PS

17 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:36 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Fushë Kosovë

Skoda Rapid 1.2TSI RKS 2014

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

1.9 TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fushë Kosovë

Mercedes - Benz ML 320

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Fushë Kosovë

SHITET-BMW X3 XDRIVE 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW GOLF 7

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:47 Vetura  ·  Fiat  ·  500X  ·  Fushë Kosovë

FIAT 500X 2.0 JTD 4X4 2017  140 PS- Vetem 176mij KM

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 06:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fushë Kosovë

80- Tiguan 2.0 TDI, Automatik: DSG- Panoramë

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 06:47 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Fushë Kosovë

PEUGEOT 2008 1,6 HDI AUTOMATIK 2015

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 06:46 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Fushë Kosovë

68- Audi A6 3.0TDI QUATTRO, Automatik, 245 PS

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:46 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fushë Kosovë

TOYOTA RAV4 2.2 D4D DESEL 4X4

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 06:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

VW JETTA1.6 TDI PA DOGAN NUK REGJISTROHET KS

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione