Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

caddy - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe caddy , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj caddy Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:14 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prizren

Audi A5 2.7 TDI Automatik SportBack RKS ( Ndrrohet )

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet cady ne gjendje shum te mir?

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prizren

Mercedes E 350 CDI Veq Me Dogan ( Ndrrohet )

34 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Vw Caddy 1.9 tdi

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 04:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Vw Caddy 1.9 tdi QMIM DEFINITIV

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 10:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

CADDY MAXI 2.0

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 21:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:50 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:49 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 20:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:19 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Prizren

Suzuki swift 1.3 benzin 2010

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

VW Caddy 1.6 TDI DSG AUTOMATIK Maxi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Shk 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Shk 22:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prizren

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 10:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 17:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy 2,0sdi 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 19:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi a3

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 08:21 Vetura  ·  Jaguar  ·  F-Type  ·  Prizren

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT��

1 010 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 09:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet caddy 2.0sdi viti 2005 168mi km.

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet caddy 2.0sdi viti 2005 168mi km.

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 10:18 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 12:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet caddy 2.0sdi viti 2005 168mi km.

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 12:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet caddy 2.0 sdi viti 2005 168 mi km

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 08:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prizren

Timon Me Airbag Per Golf 5 Caddy VW

60 EUR

02 Shk 06:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Prizren

Muzik per vetur

2 EUR

25 Jan 00:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Pikap caddy 1.9 dizell

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 22:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy-1.9 TDI 2007 + Klima 049-182-997

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 20:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011Klim

5 800 EUR

19 Jan 06:07 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

15 Jan 04:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Vw caddy 2.0 sdi

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Jan 14:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne nr 16

350 EUR

27 Dhj 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT 3C HIGHLINE 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Vetur per transportin e mallrave

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 06:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy maxi 1.6 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 13:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Vw caddy 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 23:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Vw caddy 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 11:53 Vetura  ·  Prizren

Kerkoj parakolp vw phaeton 2002-2007

11 Dhj 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy rks tdi

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 00:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy 2015

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 04:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

VW Caddy, 2500€

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 23:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 10:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prizren

Timona per bmw

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj caddy | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • caddy në kategorinë Makina
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • caddy në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • CADDY në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • caddy në kategorinë Vetura | Dacia
  • Caddy në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Caddy në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Caddy në kategorinë Vetura | Jeep
  • caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione