Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellga me goma - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellga me goma , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellga me goma Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 13:13 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI sport back

7 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Fellga

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.4 TDI Disel RKS Super Gjendje 2004 049665551

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 Vetura  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Lipjan

Citoen DS4 *Automatik*

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

��SHITET VW GOLF 6 1.4 TSI RLINE 2012 RKS 1VIT PLOTË FULL OP

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Korsa 1.3 Cdti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

RENO MEGAN 1.9 RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLLF 6 RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLLF 5 RKS 2004 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:58 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730d RKS 3.0 AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:10 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Gjilan

Seat Exeo 2.0 TDI Automatik Viti.2013 RKS vetem 180mi km

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 23:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellga 205/55/16

300 EUR

16 Maj 18:18 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 18:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 18:13 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 10:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLLF 6 RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 09:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opell Korsa 1.3 Cdti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 09:23 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

RENO MEGAN 1.9 RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 05:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf VI blue motion

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 05:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 6 blue motion 2012

9 700 EUR

13 Maj 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2011 - 202.xxx km ne gjendje shume te mire

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

Shitet & Ndrrohet 407 benzin RKS VITI2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 23:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prizren

Mercedes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 11:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 6 blue motion 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 10:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 6 blue motion 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

I SHITUR!

13 900 EUR

04 Maj 17:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi a3 1.6 TDI full extra

7 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 16:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellga

250 EUR

30 Pri 09:14 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

CITROEN C3 AIRCROSS (SHINE), 1.2 Puretech, Autom 95000km

14 900 EUR

29 Pri 16:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Radio Cd usb aux sd card bluetoth

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 01:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vushtrri

MERCEDES C220 VITI 2001 RKS 5 MUAJ CLIMATRONIC

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 13:19 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 tdci dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 00:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

U Shit E Gzoft Pronari Ri -Caddy-1.9 TDI 2007 + Klima

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 09:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes fellnet me goma per Audi

470 EUR

13 Pri 00:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Landrover Defender Fellne Fellga

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellga me goma | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione