Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Therandë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap , kategori , ose vendndodhje Therandë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:00 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Therandë

Pikap Fiat Doblo 1.3 JTD

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 21:21 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:33 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

Pikap

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 20:16 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 21:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Therandë

Goma Bandasha 195/65/15 2023

200 EUR

19 Shk 08:47 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Therandë

Shes

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 20:35 Vetura  ·  Fiat  ·  127  ·  Therandë

Fiat

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Shitet Pikap VW Caddy 1.9 TDI viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Jan 16:33 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Therandë

Pikap Citroen Berlingo 1.6 dizell 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Therandë

Pikap

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 17:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Therandë

Pikap

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Therandë

FIAT PUNTO

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 05:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

15 Dhj 23:19 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 12:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Therandë

SHITET ose NDRROHET

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 09:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Therandë

SHITET ose NDRROHET

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 21:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Therandë

Mercedes 250d per marakli ndrrim i mundshem Pikap Vetur

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Nën 04:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

OPEL CORSA 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 09:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 10:27 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Therandë

Shitet ose ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 17:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Therandë

Shitet Pikap Peugeot Partner,viti 2009 Dizel 1.6 Rks ne gjen

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:59 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Therandë

Shitet Renault trafik 1.9 dci 100

2 850 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Korr 13:26 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Therandë

Shes Jeep Grand Cheroke

7 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 13:55 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 12:36 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Therandë

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbo Dizell

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:06 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Therandë

Pikap fiat doblo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 23:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

VW Caddy

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Vw caddy

3 150 EUR

19 Shk 13:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Shitet pikap Caddy 1.9 tdi

1 399 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 08:58 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 08:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner Tepee  ·  Therandë

Cady pikap caddy pezho partner.- I SHITUR

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 08:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Caddy pikap cady

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 08:55 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

Opell combo pikap caddy cady M

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 14:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shitet ndrrohet

1 EUR

07 Shk 22:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Therandë

SHITET NRROHET T5.5 2011 Tiptop gjendja

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:16 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 23:54 Vetura  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Therandë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Jan 06:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Therandë

Shitet/nderrohet presa Ama 163

1 500 EUR

01 Jan 21:52 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Therandë

Shitet/Nderrohet presa Ama 163

1 500 EUR Price Reduced

11 Dhj 22:39 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Therandë

Pikap

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 23:13 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Therandë

pilap citroen berlingo

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 12:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Therandë

Shitet audia A4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 06:24 Vetura  ·  Ford  ·  Grand Tourneo  ·  Therandë

Pikap cady. Caddy

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 10:16 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Therandë

Shitet ose ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione