Ferizaj | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:11
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d Automatik

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:12
Linku:
Shitorja ,

OPEL ASTRA 2.0 CDTI Automatik

Histora e veturës

7 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:48
Linku:
,

Shes pikap opel combo 1.3 cdti rks i skaduar

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:59 ,

Citroen c5 dizell 2.2

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:57 ,

Shitet citroen

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:52 ,

Renault Clio 1.5 Diesel

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:48 ,

Shes pikap vw cady 2.0sdi ne gjendje perfecte rks

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:48 ,

Shes audi a3 3x s line 2.0 s tronic

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 ,

Shes pikap opel combo 1.3 cdti rks i skaduar

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 ,

Shes pikapin pezho biper 1.4 hdi 2011

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:47 ,

Shes opel astra 1.7 cdti model OPC sport

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 ,

VW Caddy 1.9 tdi rks 4 muj ne gjendje perfecte

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:45 ,

Shitet BMW

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 ,

Shitet BMW 316

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:38 ,

Shes Lt 35 2.4 Benxin

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:38 ,

Shes Renault Laguna 2.2 Automatik

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:38 ,

Shes Seat Leon 1.6 Vp 2001

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Shes Audi A6 3.0 tdi Automatik Rks 1 Vit

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Shes Audi A4 2.5 Tdi Manuel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Peugeot 508 1.6 hdi Automatik viti 2013

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 ,

Shes Mercedes C 220 Evo

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Shes Audi A4 2.0 Tdi Automatik

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 ,

Shes Taurek 2.5 Tdi Vp 2004 Manuel Rks 1 Vit

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 ,

Shes Golf 4 1.9 Tdi Vp 2000 Rks

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 ,

Shes Opel Astra 1.7 Dizel Vp 2004

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:35 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

Audi q4

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 ,

Smart automatik

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:20 ,

Renault automatk

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Hyndaj

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Sharan 1.9 tdi per pjes

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:18 ,

Golf4 per pjes 1.9 SDI

Histora e veturës

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Skoda fabia 1.9 tdi per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:13 ,

Reno Clio 1.5 dizell me dogan prej zvicrre

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 ,

Opel Astra 1.7

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione