Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 11:27
Linku:
,

BMW GT 530 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:06
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:29 ,

Opel Kadet gjendje shum te mir. pa korrizion

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:04 ,

Mercedes Benz 190 Dizel

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:04 ,

MERCEDES E 350 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 ,

Shitet mercedes benz 240 limozine

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:55 ,

Fiat Punto 1.6Benzin RKS 7 muaj

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:54 ,

Mercedes Benz 190 RKS 2 muaj

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:29 ,

Bmw 5 520 D x drive 2016-190 ps Automatic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25 ,

CHEVROLET ORLANDO 2013

5 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:24 ,

AUDI A4 3.0 QUATRO AUTOMATIC

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 ,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK 8+1 S-LINE BRENDA JASHT 3 MUJ E DO

14 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 ,

GOLF 7. 2.0 TDI R-LINE PANORAM NE SUPER GJENDJE

13 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 ,

BMW 120 2.0 D..2013..M-PAKET

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 ,

FORD KUGA 2.0 TDCI..4X4..AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:13 ,

MERCEDES B 200 2.0D..CDI..2014..PREMIUM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:13 ,

PASSAT CC 2.0 TDI..DSG..2011..R-Line..5..Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 ,

BMW 320 2.0 D..2015..M-PAKET..

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:10 ,

MERCEDES SLK 2.5 D..AMG..BENZIN..2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:59 ,

GOLF IV AUTOMATIC 1.9 TDI 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

SHKODA OKTAVIJA 1.6 TDI 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 ,

SHES OPEL ASTRA 1 VJET RKS benzin ndrrim boj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 ,

SHES MERCEDES VITO 2.2 DIESEL NDRRIM BOJ

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 ,

Shitet Opel Vectra benzin rks i skaduar

320 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:39 ,

Reno clio 1.4 b viti 2000 rks nentor 2021

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:38 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:35 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 2 muj rregjistrim

670 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

Kombi T5 me klim

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:33 ,

Seat ibiza 2003 viti rks 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:32 ,

Opell astrag rks 6 muj klim etj

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:15 ,

Passat 1.9 TDI

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:04 ,

Peugot 106 rks

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:42 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI VITI 2012 AUTOMATIK ME LIBER SERVISI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:25 ,

Kamione T4 2,4 dize

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione