Prishtinë | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

315 , 7
316 , 133
318 , 359
320 , 947
323 , 18
324 , 7
325 , 88
328 , 31
330 , 94
335 , 23

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Korr 14:12
Linku:
Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 08:45 ,

Shitet BMW 320d M packet xDrive

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 ,

BMW F31 320 AUTOMATIK 2016 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:25 ,

BMW F31 320 AUTOMATIK 2016 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:25 ,

BMW F31 320 AUTOMATIK 2016 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:16 ,

Bmw 3Serie 320d 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:18 ,

Blejm.te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:04 ,

Bmw e36

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:13 ,

BMW 320 2.0D Dizel 184Ps AUTOMATIK 2012����

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:16 ,

Bmw 318 benzin

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:52 ,

BMW 3-she

Histora e veturës

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 ,

Bmw 320 Mpakete xDrive

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 ,

BMW 330d e90 Automatik 2010

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:48 ,

bmw

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:17 ,

BMW E46 2.0 DIESEL , RKS 5 MUAJ , ME KLIM

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:11 ,

BMW 320D F31 automatik 8G RKS

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:08 ,

BMW 328i 2014 2.0 Benzin 245PS

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:08 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:01 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:16 ,

Shes Bmw 318 dizell

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:14 ,

Shes Bmw 318dizell

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

SHES BMW 318 BENZIN PLIN 1.8 VITI 2001

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:22 ,

Bmw 320d 2010

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:43 ,

SHITET BMW 2.0 D 2012 RKS 1 vit

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:21 ,

U Shit Bmw e Gzoft Pronari i Ri ��

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:07 ,

BMW 320d xdrive 184ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

������BMW 320D 2.0- Automatik viti 2017

Histora e veturës

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 21:28 ,

Kerkoj Motorr Bmw 1.8

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:48 ,

Bmw e90 330d

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 15:19 ,

BMW E90 320 XD AUTOMATIK 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 14:12
Linku:
Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Korr 14:11 Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 14:11 Shitorja ,

BMW F30 320D M Performance

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 12:52 ,

Shes BMW 320D ///M Packet

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 11:46 ,

Bejm Blerjen E Bmw Seri 1-3 Dhe Seri 5 pa dogan

Histora e veturës

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 14:21 ,

Shes BMW 320D 2.0 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 14:11 ,

Bmw 5

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 10:30 ,

BMW E30 - 2.4 Turbo Dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 22:26 ,

BMW F30 2.0 D AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 23:00 ,

Privat

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione