passat | Prishtinë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4252
Opel , 254
Audi , 203
BMW , 166
Peugeot , 61
Renault , 45
Fiat , 43
Ford , 43
Seat , 34
Citroën , 31
Škoda , 22
Jeep , 17
Toyota , 11
Nissan , 8
Volvo , 8
Smart , 8
Porsche , 7
Hyundai , 6
Kia , 5
Rover , 5
Honda , 4
Chrysler , 3
Suzuki , 3
MINI , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Artega , 2
Aixam , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Shk 07:07
Linku:
,

SHITET VW CC 2013 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 00:08 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2150 € ��

2 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:45 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:32 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:31 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4Motion 12/2008

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:31 ,

Passat B5 TDI 2002 Shes/Nderroj

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:31 ,

VW Touran 2.0 TDI 2012 Automatik DSG ������������

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI ECO 2010 i PosaDoganuar

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:07 ,

PASAT AUTOMATIK 2004 9MUJ RKS PLUS TPL

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:06 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:58 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:58 ,

PASSAT 1.9 TDI (DI)tkuqe

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

Passat 7b 2.0 tdi Automatik Blumoton

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

PASSAT 2.0 TDI DSG 150 PS-SHITJE ME LIZING-KREDI

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG 2009 FULL EXTRA

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK,VITI 2014,ULESE 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:12 ,

VW Passat 2.0 Alltrack

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:46 ,

PASSAT 2.0 TDI DSG HIGHLINE 150 PS

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:44 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41 ,

Fiat 500 2012 1.2��������

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:39 ,

PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM DOGAN HOMOLOGIM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:27 ,

Passat 1.9 TDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:14 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Highline

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 ,

VW Golf IV 1.9 TDI Pacifik 74 KW 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 ,

Opel Astra 1.7 CDTI dizell viti 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG 170 Ps Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 ,

VW Polo Cross 1.6 TDI 77 KW Regjistrimi i Pare

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 ,

BMW 320 Disel Automatik Facelift 11 MUAJ RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 ,

BMW X3 3.0 Disel Automatik 4x4 Panoram

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG Full Extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:06 ,

VW Golf V 1.9 TDI 77 KW Sportline

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:45 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

AUDI A5 1.8 TFSI 170 PS CABRIO FACELIFT FULL OPCIONE

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim