Golf 6 | Prishtinë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3687
Audi , 184
BMW , 146
Opel , 137
Peugeot , 53
Ford , 36
Škoda , 31
Seat , 28
Renault , 23
Fiat , 19
Citroën , 18
Jeep , 11
Toyota , 10
Volvo , 7
Smart , 6
Hyundai , 5
Chevrolet , 4
MINI , 3
Kia , 3
Aixam , 3
Lancia , 3
Nissan , 2
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Sht 12:55
Linku:
,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 16:12 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA ME DEFEKTE AKSIDENTE VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 Shitorja ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

GOLF 5 1.9 TDI • 77 Kw • MODELI I FUNDIT GOAL * V.P 2008

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

PEUGEOT 5008 2.0HDI AUTOMATIK 7 ULSE

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:27 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:24 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

Histora e veturës

175 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:20 ,

BMW SERIE 5 - 530d - XDRIVE

Histora e veturës

33 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Golf 7 2.0-TDI 150 PS 6 shpejci Pa Dogane

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

C classe 220 cdi 157000km

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:57 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:55 ,

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:55 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:49 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2012

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK LLEDA I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI TEAM I DOGANUAR 2011

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Espace
  • golf 6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | BMW | M5 | M-modele
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Master
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Käfer
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Citroën | DS4
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Seat | Alhambra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione