Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a3 automatik - Vetura Të gjitha në Ferizaj

Audi , 139
Opel , 10
BMW , 8
Ford , 6
Citroën , 4
Fiat , 4
Renault , 4
Jaguar , 3
Peugeot , 3
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 automatik Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3, 2.0 TDI 150PS

17 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Dje 17:07 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI 2016 EcoFlex

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:43 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3, 2.0 TDI 150PS

17 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 21:57 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

RANGE ROVER 3.0 SPORT I SAPO DOGANUAR 31.500eu ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 02:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 02:07 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 12:45 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

SHITET AUDI A3 AUTOMATIK S-TRONIC 2014 S-LINE

14 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra 1.7 cdti facelift ecoflex i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 14:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 15:51 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3 AUTOMATIK S-tonic viti 2012 (rks)

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 08:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:32 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3 Sedan

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 20:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Shes audin a3 me dogan homologim

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 02:29 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Shitet Audi A3

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 23:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi GTD 184ps , Automatik , Panoram

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 21:22 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK 140 mij km

8 400 EUR

25 Jan 11:23 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Shitet Audi A3

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 15:36 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 2.0TDI. AUTOMATICK

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 7 Variant 2015 Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2014 me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Polo Facelift 2015 1.2 Benzin Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 Highline 1.6 Diesel me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 13:01 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:33 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3 2.0 Tdi Automatik 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ferizaj

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
02 Dhj 05:03 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI DIESEL AUTOMATIK S-Tronic *Dogan te Paguar*

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 01:47 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Shes Audi A3 2012 automatik 2.0 dizel gjendje perfekte

9 300 EUR

16 Nën 16:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3 1.6 2002

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 21:41 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

SHITET AUDI A3, S- TRINIK, AUTOMATIK

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
29 Tet 13:40 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ferizaj

Audi Q5 3.0tdi Quattro&3xS-Line , Facelift , Panoram , 2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 16:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:05 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3 2.0 170Ps SL-Line

10 999 EUR

13 Sht 20:43 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

SHES GJIPIN SUZUKINE GJENDJE TE RREGULLT RKS 4 muj

08 Sht 11:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 GTD Automatik , Full Opsione , 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:48 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

1 vit regjistrim, 174 PS

6 599 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI QUATTRO

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 10:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Korr 00:24 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

SHITET AUDI A3 AUTOMATIK S-TRONIC 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 13:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi GTD 184ps SoundSystem Panoram 2013

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 01:24 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi a3

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 13:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat B8 2.0 tdi DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 automatik | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione