Mercedes 190 | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 34
Opel , 14
BMW , 12
Ford , 10
Fiat , 8
Peugeot , 8
Citroën , 5
Renault , 4
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 190,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 190 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:01 ,

Mercedes-Benz 190 rks

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 18:39 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Korr 20:41 ,

VW CADDY 1.9 TDI - I DOGANUAR

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 19:00 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Korr 11:45 ,

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 18:00 ,

Mercedes Benz 190 Dizel viti 92

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 09:22 ,

Audi a4 2.0tdi Automatik S-Line 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:23 ,

Mercedes 190 dizell

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 22:05 ,

Mercedes E-250

Histora e veturës

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:59 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 299 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:30 ,

opel zafira 1.9 Automatik 7-Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 23:49 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 21:42 ,

Diska anllaser golf 5

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 23:03 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 14:25 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Qer 12:35 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 00:04 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 16:14 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 21:00 ,

Rks

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 07:12 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:10 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:10 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:05 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:04 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:01 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:01 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 07:00 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 06:57 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 06:57 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 190 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione