Mercedes 190 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 3696
Audi , 221
BMW , 193
Opel , 182
Fiat , 76
Renault , 72
Ford , 65
Peugeot , 63
Citroën , 61
Seat , 22
Jeep , 20
Škoda , 18
Alfa Romeo , 17
Hyundai , 13
Smart , 12
Toyota , 11
Acura , 11
Rover , 7
Chevrolet , 7
Mazda , 6
Chrysler , 6
Porsche , 6
Nissan , 5
MINI , 5
Kia , 5
Volvo , 5
MG , 5
Dodge , 3
Aixam , 3
Lancia , 3
KTM , 3
Lada , 2
Ssangyong , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
Piaggio , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daihatsu , 1
Sot 08:00 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:00 ,

Passat disel 2011 ����

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:00 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:57 ,

CADDY 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 ,

BMW 116i VITI 11.2009 FIKS 1 VIT RKS

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:55 ,

Vw Caddy 2.0 SDI 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:50 ,

Citroen C3 1.4 HDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:46 ,

Shitet Opel Astra 1.4 B, 3600 Euro

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:46 ,

MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIC

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI I TKUQE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik/Tiptronik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 ,

MERCEDES E CLAS 2.2 CDI AUTOMATIC 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZINS RKS

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:44 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik 1 Vit RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:44 ,

Volkswagen Golf V 1.9 TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 ,

Audi A4 2.0 TDI 6 Shpejtsi Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:43 ,

VW Touran 1.9 TDI Automatic DSG 7 Ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 ,

mercedes 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:07 ,

Mercedes C220 bluetec , Panoram , me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:18 ,

Shitet Mercedes Benz 190

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 ,

MERCEDES B180 CDI 7 G TRONIC 2012 / ME DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN HOMOLOGIM

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

Mercedes C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

MERCEDES E200 CDI AUTOMATIK FULL EXTRA

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:10 ,

BMW 320 D 184ps FACELIFT / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

AUDI A4 2.0 TDI MODEL I RI / ME DOGAN HOMOLOGIM

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Mercedes E220 avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:49 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:32 ,

BLEJM VETURA BMW MERCEDES AUDI OPEL VOLKSWAGEN

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Blejm Vetura, Shite Veturen tek ne!!!

5 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Blejm Vetura MERCEDES AUDI VW BMW Na Kontaktoni!!!

2 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:31 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:04 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 21:03 ,

Fellne Per Pexho Dhe Citroen 15qe Per Modele Te Ri

155 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:00 ,

VW Golf 7 1.2 TSI Viti 2016 RKS Vetëm 127.000 km

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim