Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes c 220 - Vetura Të gjitha në Ferizaj

Audi , 34
BMW , 18
Opel , 15
Ford , 9
Peugeot , 9
Citroën , 7
Fiat , 7
Renault , 6
Mazda , 2
Toyota , 2
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Seat , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes c 220 , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes c 220 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 21:57 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

RANGE ROVER 3.0 SPORT I SAPO DOGANUAR 31.500eu ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 02:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 02:07 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 20:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes C 220 CDI

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 14:58 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra 1.7 cdti facelift ecoflex i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

�� -MERCEDES-C 220- CDi- AVANGARDE-RKS NDRRiM•��

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 14:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 10:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

��-MERCEDES- C.220- CDi- AVANGARDE- NDRRiM ��

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 15:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes 220 cdi manuel

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 08:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 16:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

mercedes c 220- model 2015 rks prej Ch-����

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

vetura

5 500 EUR

06 Mar 20:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedes c 220 i ardhur prej CH ����045479934 vetem whats ap

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedes c 220

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 19:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

��-MERCEDES -C- i SHiTUR -��

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 12:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c220

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

22 Shk 20:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

U shit

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 11:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 07:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedes c 220 cdi 170 ps 2009 rks 7 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 23:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi GTD 184ps , Automatik , Panoram

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 16:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c220

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Shk 22:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c220

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 13:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedes C Class220 Cdi Bluetec Viti 2015 E Doganuar Rks

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c class 220

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Jan 11:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c class

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 16:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c220

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 18:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c220

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Jan 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 09:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes Benz C 220

21 000 EUR

06 Jan 21:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

MERCEDES C 220 CDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes Benz C220 - Blue efficiency

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 13:47 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 3.0tdi Quattro Bitdi AbtPower 360+ps, SoundSystem ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:36 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 7 Variant 2015 Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2014 me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Polo Facelift 2015 1.2 Benzin Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 Highline 1.6 Diesel me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 13:01 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ferizaj

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes c 220 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione