Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat punto - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 3950
Opel , 217
Audi , 204
BMW , 170
Ford , 78
Peugeot , 70
Renault , 65
Citroën , 50
Alfa Romeo , 22
Škoda , 18
Seat , 17
Toyota , 14
Mitsubishi , 14
Hyundai , 13
Nissan , 12
Jeep , 12
Volvo , 10
Smart , 10
Mazda , 9
Lancia , 8
Chrysler , 7
MINI , 7
Kia , 7
Rover , 6
Dodge , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Honda , 4
Suzuki , 3
Jaguar , 3
Chevrolet , 3
Dacia , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Porsche , 2
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat punto Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:52 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:57 Vetura , Mitrovicë

Shesim Fiat Punto 1.9 JTD Dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:57 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto 1.9 dizel JTD Sport

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.7 JTD

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:08 Vetura , Besianë

Shotet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 1.6 MANUAL - RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:24 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:18 Vetura , Gjilan

Shitet Fiat Punto Automatik, Vrejtje menjaqi defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:10 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:47 Vetura , Gjilan

Kerkoj Nderrues te shpejtsive Automatik Fiat Punto viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Polo GTI 2012 DSG rks gjendja perfekte

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 Matrix 1.6 Tdi 2017 i Regjistruar Rks 0496502

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A8 4.2 TDI V8 351 PS Black Edition 049650222

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Matrix Vitrual 2.0 TDI Rks S-tronic 2017 049650222

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 Vetura , Prishtinë

Nissan micra

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:23 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - 2.0 DIZEL TDI - 6 SHPEJTSI - KLIM - RKS -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 Vetura , Pejë

Fiat Grande Punto 1.4 16V 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:09 Vetura , Pejë

Fiat punto 1.2 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:15 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:14 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:41 Vetura , Prishtinë

BMW 1F20 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 18:37 Vetura , Prishtinë

Shes kombi VW T4 1.9TDI

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 18:34 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 18:31 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2005 me klim

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 18:27 Vetura , Gjilan

Fiat Punto 1.2 Benzine

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 16:57 Vetura , Prishtinë

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 16:55 Vetura , Prishtinë

Blejme vetura Rks ✅✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Sht 16:55 Vetura , Prishtinë

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione