Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford fiesta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 1956
Opel , 194
Audi , 194
BMW , 176
Peugeot , 75
Fiat , 63
Renault , 63
Citroën , 45
Seat , 24
Škoda , 19
Alfa Romeo , 15
Hyundai , 13
Volvo , 10
Smart , 10
Jeep , 10
Mazda , 7
Nissan , 7
MINI , 7
Kia , 7
Lancia , 7
Toyota , 6
Chrysler , 6
Acura , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Rover , 4
Chevrolet , 3
KTM , 3
Porsche , 3
Zastava , 2
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Honda , 2
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford fiesta,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford fiesta Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:20 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:19 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:38 ,

MERCEDES C220 CDI - 4MATIC - AUTOMATIK F1 - VITI 2015 -

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

Shitet vw polo 1.4b 2002 rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 ,

Shes Ford Fiesta 1.3 Benxin Viti 1997 Rks 6 Muj Bojm Ndrrim

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 ,

SHITET: FORD FIESTA AUTOMATIK 1.0 ECOBOOST

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:44 ,

OPEL MERIVA 1.7 DIZELL,KLIME,viti 2005,RKS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:20 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:17 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 ,

Ford Fiesta Benzi 1.4 Viti 2006 Info 049559118

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:44 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:37 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:37 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:37 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 ,

Pikap Fiat Punto Van

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:13 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:52 ,

GOLF 7 - 1.6 TDI BLUEMOTION 6 SHPEJTÊSI RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:30 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:55 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 ,

Ford Kuga 2.0 Diesel FaceLift Manuel RKS Ndrrohet

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:21 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:21 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:13 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCi v.p 2013 me dogan te paguar

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:11 ,

bmw 318

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:08 ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Facelift RKS - Ndrohet

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:42 ,

Blejm Vetura 044 812 115 / 043 533 471

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:42 ,

Renault Megane 1.9 Dizell Me Regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford fiesta | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione