Fiat punto | Gjilan | Makina | Vetura

Fiat , 181
Audi , 10
Opel , 5
BMW , 4
Peugeot , 4
Hyundai , 3
Renault , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Honda , 1
Lada , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:08 ,

FIAT PUNTO EVO

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:11 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 ,

Fiat Punto 1.4 8V

Histora e veturës

2 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 11:10 ,

FIAT GRAND PUNTO EVO 2012

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 13:32 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Korr 11:11 ,

Shitet

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 12:43 ,

Shitet

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 11:35 ,

fiat punto

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 12:45 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 13:05 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:49 ,

Shitet fiat punto 1.2 16v

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 19:01 ,

Shitet fiat punto 1.2 16v

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 23:39 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin. (Shitet/Ndrrohet)

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

Histora e veturës

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 02:13 ,

SHITET VETURA FIAT PUNTO VITI 2000

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 22:13 ,

Shitet fiat punto

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:55 ,

Fiat punto s 1997 1.2 b

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 09:55 ,

Fiat Ulysseioi

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 17:19 ,

fiat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 18:05 ,

Shes veture fiat punto 1.2 benzin rks iskaduar vp99

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 11:02 ,

passat 2012

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 14:25 ,

Fiat punto

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 11:15 ,

Fiat Punto 1.9 D 1999 -nderrim-

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 13:47 ,

Fiat punto s 1997 1.2 b

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 14:06 ,

Shitet vetura Fiat Punto

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 16:03 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 18:28 ,

fiat punto

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 21:55 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 20:05 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 01:01 ,

Opel combo nga zvicrra

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:46 ,

Shes Pikup Citroen Jumpy, nga Zvicrra

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione