Nisan | Gjilan | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:51 ,

Nisan micra 1.5 Dci ngjendje perfekte tipo top

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42 ,

NISAN MICRA 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 15:23 ,

xhip, nisan, navara , off road

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 22:57 ,

Nisan X-Trail 2.2Dizell 4X4-Rks 10Muj-Boj Ndrrim-2002-

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 16:58 ,

Nisan Micro 1.3

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 01:37 ,

Nisan Patrol 4.2 Dizel

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 05:29 ,

SHITET KOMBI

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:56 ,

Nissan cargo dizel

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:48 ,

Shes Kombin NISAN Primastar shum i rujtun

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 09:31 ,

Nissan patrol offroad rally

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Tet 10:59 ,

Nisan 1.9 dizel me ks. Prefekt

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 10:14 ,

Nisan

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 22:52 ,

Nisan

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 15:49 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:57 ,

1200

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 00:00 ,

Nissan Primastar

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 17:29 ,

Nisan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 16:11 ,

Nisan

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 15:21 ,

u shit Nisan almera Diesel

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 22:52 ,

Nisan 1.2 benxin i shtrengum ndrim

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 22:09 ,

Nisan Navara

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 21:53 ,

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Nën 21:00 ,

NISAN

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 19:03 ,

Shitet urigjentisht GJIP NISAN qmimi i voliteshum

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 18:23 ,

Shitet urgjent 3300 €

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 21:31 ,

===== u shiten =====

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 09:30 ,

Nisan king

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 04:58 ,

Shitet kerr nisan tino

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:30 ,

Kamionet nisan

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 11:14 ,

Nissan

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 17:31 ,

Shitet Nisan Note 1.5 dizell 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 23:01 ,

Nissan

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Nën 22:49 ,

Nisan

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Nën 22:37 ,

Nissan

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Korr 00:04 ,

Shitet Nisan Mikra

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 10:29 ,

Nisan patroll

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 23:41 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:59 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Dhj 17:13 ,

Shes Veturen Nisan Terrano ne gjendje shume te mir

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 20:22 ,

Shitje

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 14:22 ,

Shitet nisan patrol 3.0 di

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 18:35 ,

U shit flm merrjep

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:30 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 10:11 ,

Nisan

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Tet 12:12 ,

Nusan

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Tet 15:42 ,

Shitet nisan urvana

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 06:24 ,

shitet nissan

2 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 20:16 ,

Nisan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 19:36 ,

nisan

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione