Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nisan - Vetura Të gjitha në Kosovë

Nissan , 823
Audi , 25
Opel , 19
BMW , 15
Renault , 12
Ford , 11
Peugeot , 9
Jeep , 8
Fiat , 7
Citroën , 6
Toyota , 5
Acura , 2
Hyundai , 2
Infiniti , 2
MINI , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Lada , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nisan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:48 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:48 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:48 Vetura , Ferizaj

Ford conect 1.8 tdci ☎️044280873 / 2.300 euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:00 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 Vetura , Prizren

Nissan Terrano 2.7 Diesel Manuel Me Klim RKS ( Ndrrohet )

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 Vetura , Prishtinë

Nisan 100% Elektik

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 15:19 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:18 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:17 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 Vetura , Fushë Kosovë

pa dogan doganohet regjistrohet rks invalid

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:50 Vetura , Fushë Kosovë

tdi 1.9 049929897 shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:23 Vetura , Ferizaj

Renault Trafic 1.9 Dizell me klim viti 2006

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:58 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 09:26 Vetura , Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 09:26 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 09:26 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI Facelift 2017 Auto Faiku

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:26 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 08:37 Vetura , Drenas

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 13:28 Vetura , Prishtinë

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:19 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:19 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:22 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:32 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 20:29 Vetura , Prishtinë

Skoda SuperB 2.0 TDI Viti 2014 FACELIFT RKS 166.000 Km

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 11:24 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873 qmimi 1.490 euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:09 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI Facelift 2017 AutoFaiku

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

Shitet nisan patrol M57 engine BMW

21 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 08:40 Vetura , Prishtinë

citroen jumper

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 17:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 CDI 9G Full Opsion Model 2016 PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 13:48 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI BMT DSG Automatik Model 2013 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 16:45 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 07:18 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:47 Vetura , Drenas

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 23:56 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 dizel 2013 rks 7 ulse

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:44 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

045811496

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 14:27 Vetura , Besianë

Nisan

3 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:02 Vetura , Kastriot

Shitet nisan almeria 2.2 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 18:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 CDI Automatik Avantgarde Full Opsion PA DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:22 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI BMT DSG Automatik Me Dogan Model 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Nisan në kategorinë Makina
  • nisan në kategorinë Vetura | Nissan | Prairie
  • Nisan në kategorinë Vetura | Nissan | 100 NX
  • Nisan në kategorinë Vetura | Mazda | 5
  • nisan në kategorinë Makina
  • Nisan në kategorinë Vetura | Renault | Koleos
  • Nisan navara në kategorinë Vetura | Opel
  • Nisan në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai+2
  • Nisan në kategorinë Vetura | Opel
  • Nisan në kategorinë Vetura | Suzuki

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione