Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 742
Opel , 19
BMW , 14
Audi , 11
Peugeot , 10
Jeep , 8
Renault , 7
Toyota , 6
Citroën , 5
Fiat , 4
Ford , 3
Hyundai , 3
MINI , 2
Acura , 1
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Lada , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:55
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55
Linku:
,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS NDRRIM I MUNSHUM 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 22:47 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

SHES NISAN MICRA 1.2 BENZI RKS 195 KM V.P 2005 I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:04 ,

Shitet Nisan Micra 1.4 Benzin 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 ,

Shitet Nisan Micra 2006 1.4 Benzin

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 ,

Nisan mikro automatik m tabela jashtit

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:01 ,

NISAN KING CAP 2.5 TDI 4X4 1999 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:55 ,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 ,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS NDRRIM I MUNSHUM 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 ,

Shitet vetura nisan

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 ,

Nisan Qashqai

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

Shitet nisan 2.5 dti posa ardhur viti 2008 klim maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:57 ,

VW GOLF 7 CUP AUTOMATIK 2.0 TDI 2014 PA DOGAN NGA ZVICRRA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 16:57 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 13:59 ,

Nisan x-trail dizell PA DOGAN

2 250 EUR

16 Maj 23:51 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 23:48 ,

Blejm gjitha veturat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 20:17 ,

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 16:22 ,

Audi A 4 TDI 3.0 Quattro Virtuall Matrix Full extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:35 ,

Hyundai galloper nisan patrol mitsubishi pajero toyota land

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:33 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:30 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:31 ,

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:05 ,

Pikap Nisan 2004 1.5 dizel

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 07:54 ,

SHITET Gjipi per bjeshk Nisan 4×4 d 8 muj regjistrim

3 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 02:06 ,

Golf 2

699 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Maj 22:18 ,

Fronter..motorr.2.8.turbo.te isuzit

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 19:37 ,

Nissan terrano

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 03:06 ,

Nisan Qashqai

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 03:06 ,

BMW x3 Drive 2.0 dizel 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 21:21 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 15:21 ,

Caddy 2.0 SDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:32 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 23:10 ,

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 08:36 ,

Ford Maverick Nisan terrano

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:52 ,

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 23:41 ,

Nisan Navara

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 23:58 ,

Shitet vetura nisan

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:53 ,

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 17:54 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:21 ,

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:15 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:15 ,

I shitur

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:56 ,

shes nisan micra 1,3 benzin 2000 me klim 3 muj rks

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:48 ,

Nisan terrano

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • nisan në kategorinë Vetura | Nissan | Prairie
  • Nisan në kategorinë Vetura | Nissan | 100 NX
  • Nisan në kategorinë Makina
  • Nisan në kategorinë Vetura | Mazda | 5
  • Nisan navara në kategorinë Vetura | Opel
  • Nisan në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai+2
  • Nisan në kategorinë Vetura | Suzuki
  • nisan në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 250 | E-Class
  • Nisan navara në kategorinë Vetura | Mazda
  • nisan navara në kategorinë Vetura | Peugeot

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione