golf | Malishevë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1303
Opel , 21
BMW , 14
Audi , 12
Acura , 9
Citroën , 5
Renault , 5
Fiat , 4
Seat , 2
Wiesmann , 2
Ssangyong , 2
GMC , 2
MINI , 1
TVR , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Saab , 1
Pontiac , 1
Bentley , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:36 ,

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

Histora e veturës

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:25 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT DHE AKSIDENT

Histora e veturës

12 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:53 ,

Shes

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 23:03 ,

Golf 7 1.6 tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 11:00 ,

Mini Cooper R50 RKS 10 MUJ NDRRIM ME GOLF 6

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 16:40 ,

AUTO.24BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT VW BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:12 ,

Shitet Vetura Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:12 ,

Shes Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:10 ,

Shes veturen

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 17:24 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:12 ,

Golf 3 rks i skadun

Histora e veturës

790 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 20:00 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 20:39 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:40 ,

Shes

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 20:11 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 09:18 ,

Shes golf 5 2.0 4x4 dizell rks 10 muj 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:22 ,

Shes Ose Ndrroj polon

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 11:54 ,

Shes

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 09:40 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:38 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 13:33 ,

Golf 6 2.0TDI DSG

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 21:06 ,

Shes golf 7

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 11:14 ,

Golf 4 TD(i) 1.9 rks 1vit

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:14 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 02:38 ,

Golf 3

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 02:19 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 21:56 ,

VW Golf 2 1.6 -89

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 21:54 ,

VW Golf 2 1.6 -89

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 20:20 ,

shes golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:46 ,

Golf 3 GTD turbodiesel

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:43 ,

Golf 3 GT 1.8

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 21:36 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 20:01 ,

golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:29 ,

Shitet

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:17 ,

Golf 6 karavan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:43 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:23 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 15:12 ,

Shes golf 2 , 1.6 , ne super gjendje

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 20:35 ,

SHES GOLF 4 TDI-I 1.9

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 01:59 ,

Golf 1.9 TDi

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:28 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 16:41 ,

Golf 4 pacifik pa dugan ardhur nga gjermania

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 11:38 ,

golf audi

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 20:00 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:34 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:00 ,

Golf 5 2.0

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione