Malishevë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 67
B-Class , 12
C-Class , 97
CLK-Class , 5
CLS-Class , 2
E-Class , 63
G-Class , 1
ML-Class , 20
R-Class , 1
S-Class , 8
V-Class , 7
190 , 162
200 , 61
220 , 127
230 , 8
240 , 4
250 , 149
260 , 1
270 , 68
280 , 14
290 , 1
300 , 31
320 , 35
350 , 6
380 , 1
400 , 4
416 , 2
500 , 1
600 , 2
MB 100 , 7
Vaneo , 1
Viano , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:37 ,

Mercedes

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 ,

Mercedes E 220, 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:53 ,

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 ,

Mercedes

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 19:11 ,

Shitet vetura

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 13:58 ,

Mercedes Benz c220

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 13:43 ,

Mercedes i ban ndeshje

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:37 ,

shitet mercedesi e 220 viti 2013 ndrrim me 3 aks

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 02:19 ,

Shitet vetura

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:31 ,

Shitet vetura

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 20:29 ,

Shitet vetura mercedes 250

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:48 ,

mercedes benz E 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 19:01 ,

Mercdes B-class 2.0 Dizel

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 18:03 ,

Mercedes

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 13:21 ,

Shitet mercedesi 200 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:38 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 20:18 ,

ushit

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 12:01 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:44 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:26 ,

Shitet kamioneta

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 17:43 ,

A clas

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 17:35 ,

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:49 ,

Shitet Autobartja

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 17:22 ,

Mercedes 250

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 07:31 ,

shes mercedesin e 220 automatik viti 2013

13 400 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 17:58 ,

Shite gjypi emelle gjendje shum te mir

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 18:05 ,

mercedes e class baj edhe ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:05 ,

Kombi vito

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:37 ,

mercedes 190 v1992

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 12:46 ,

Mercedes c220

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:38 ,

Shitet Sprinteri

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 15:52 ,

Mercedes e270 dizell rks gjendje perfekte 2003

5 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 15:09 ,

MERCEDES E200 CDI, 1 VIT REGJISTRIM

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 19:25 ,

URGJENT / MERCEDES BENZ E220 CDI /

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 15:40 ,

Mercedes benz cdi 220

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Mar 09:13 ,

Shitet Mercedes Benz E220

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 18:56 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 10:37 ,

Mercedes 508

2 600 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 00:07 ,

Shitet Mercedes 190 Dizel

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 19:47 ,

Mercedes, 2015, 1.5 dizel

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 16:23 ,

vetur

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 12:16 ,

C 200 2.2

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 08:10 ,

Mercedes-benz Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Shk 08:56 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 09:24 ,

Sprinter 113 cdi

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:03 ,

Mercedes c220

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 23:24 ,

Mercede benz c 220 w204

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione