audi | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 1165
BMW , 16
Opel , 14
Fiat , 8
Citroën , 6
Renault , 5
Hyundai , 3
Acura , 3
Ford , 3
MINI , 2
Peugeot , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:17 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Shitet Audi A3 automatik 2.0 me dogane & homologim!

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 ,

Audi A3 - 1.9 TDI Sportback

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 ,

AUDI A1 1.4 TDI 2015 95000KM RKS ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:15 ,

AUDI A1 1.4 TDI 2015 95000KM RKS ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:15 ,

AUDI A1 1.4 TDI 2015 95000km RKS ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:45 ,

Shes Audi A3

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Audi a5 3.0 Naftë Automatik

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:08 ,

Shes Audi B4 1.9

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:03 ,

Shes Fellnet 14 Per Audi 80

110 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:02 ,

Shes Motorr 2.2 Per Audi 100

250 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:02 ,

Shes Pjes Per Audi 100

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:59 ,

Shes Fellnet 15

150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:48 ,

Audi Q5 Automatik 2.0 TDI

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:55 ,

Audi SQ5

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 ,

Shitet Audi A3 12.2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

Audi A4 2015 Avant Ambient 2.0 TDI/Pano/150 PS

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

Audi q5 sline regjistrimi i par kosove 2.0 panoram

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:25 ,

Shitet audi 80cc

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:59 ,

Audi a3 2.0 103Kw 140Ps Model 2012-13

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 16:09 ,

Audi A6 3.0 Quattro Matrix 272ps 153mi km

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 10:39 ,

Audi A4

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:38 ,

Audi a3- viti 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:07 ,

Shes Golf 7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 11:31 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 10:50 ,

Audi A7 Sline

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:30 ,

Shitet Audi A4 Facelift

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 18:50 ,

FELLNE PER AUDI A6-A7-A8 PA GOMA

520 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 12:32 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:21 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 13:59 ,

AUDI A4 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:08 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

40 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 17:54 ,

U shit e gzoft pronari i ri ���� flm merr e jep

1 470 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 11:16 ,

U SHIT

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:00 ,

Audi A4

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 15:02 ,

Shitet Audi A6 S.line 3.0 Quatro

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 11:12 ,

Audi A4 1.9TDI 2007 automatik

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 10:25 ,

Audi A4 1.9TDI 2007 automatik

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:51 ,

Audi A6 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 12:36 ,

Auto Pjes Te Naseri VW

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 06:39 ,

Audi A4 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:37 ,

Shes Audi B4 V6 Quattro

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 16:17 ,

Shes Pjes Per Audi A4 2.5 Tdi Automatic 6Shpejci Motorr t Ri

20 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 15:25 ,

Shes audi 90 2.3

600 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Brilliance
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • audi në kategorinë Vetura | Hyundai | ix35
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Wartburg
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • Audi A6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • Audi në kategorinë Vetura | BMW | 116 | Seri 1
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLK 320 | GLK-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione