Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Space Star

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Space Star | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:29 Vetura , Pejë

Micubishi space star

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 17:09 Vetura , Gjilan

mitsubish space star

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:51 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Space Star

4 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:51 Vetura , Prishtinë

mitsubish space star 1.0

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 13:26 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi space star 2002 1.9 Disel

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 23:37 Vetura , Gjilan

mitsubish space star

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 23:34 Vetura , Fushë Kosovë

mitsubish space star 1.0

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 00:17 Vetura , Prizren

Veturë Mitsubishi

6 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Qer 18:23 Vetura , Gjilan

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 21:08 Vetura , Lipjan

mitsubish dizell1.9 viti 2002 rks

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 22:15 Vetura , Lipjan

Mitsubish space star disel 1.9

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 15:24 Vetura , Lipjan

mitsubish space star

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 15:24 Vetura , Lipjan

Mitsubish space star

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 11:43 Vetura , Prishtinë

mitsubishi

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 23:00 Vetura , Besianë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Korr 21:52 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi 1.2 Benzin

6 260 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 16:30 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi 1.2 Benzin

6 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Korr 14:42 Vetura , Burim

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 19:02 Vetura , Mitrovicë

U shit

399 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 19:35 Vetura , Gjakovë

Mitsubishi Space - 1.9 Diesel - 2002 - RKS

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:03 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi space star

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:36 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:55 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 06:32 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi space star

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 18:14 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 06:54 Vetura , Ferizaj

Mitsubishi

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:03 Vetura , Ferizaj

Ferizaj

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:45 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:43 Vetura , Lipjan

Aksidentuar Shitet micubishi space star 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 13:41 Vetura , Gjakovë

Shite vetura motsubishi specar star 1.9 dizel

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 18:05 Vetura , Drenas

Mitsubishi space star shes vetum pjes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Qer 00:15 Vetura , Klinë

Mitsubishi Spacestar ECO

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 12:52 Vetura , Drenas

Mitcubishi

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 11:53 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi spacestar 1.9 Did

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 19:57 Vetura , Prishtinë

shes veturen

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 11:39 Vetura , Burim

Mitsubishi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:11 Vetura , Ferizaj

She micubishin

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Gush 17:01 Vetura , Therandë

Mitsubishi Space Star dizel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 11:26 Vetura , Ferizaj

Vetura tip tpo

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 00:12 Vetura , Ferizaj

Vetira tip top

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Korr 15:23 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi Ne gjendje prefekte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 11:01 Vetura , Ferizaj

Micubish 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Qer 20:35 Vetura , Ferizaj

Mitsubish 1.2 benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Maj 12:56 Vetura , Gjilan

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 12:22 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Space star

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 19:04 Vetura , Ferizaj

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Jan 11:12 Vetura , Therandë

Mitsubish 1.9 dizell

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 09:31 Vetura , Therandë

Mitsubish

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 18:56 Vetura , Fushë Kosovë

Mitcubish space

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 10:09 Vetura , Therandë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Space Star | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione