Pejë | Makina | Vetura | Nissan

100 NX , 2
240 SX , 2
Almera , 13
Altima , 1
Bluebird , 3
Cargo , 2
e-NV200 , 1
King Cab , 6
Micra , 15
Murano , 3
Navara , 32
Note , 2
Pathfinder , 24
Patrol , 17
PickUp , 4
Primastar , 4
Primera , 11
Qashqai , 15
Qashqai+2 , 4
Serena , 1
Sunny , 6
Terrano , 61
Tiida , 1
Trade , 1
Vanette , 9
X-Trail , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:41 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Pa Dogan

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 ,

Nissan Kamionet

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:24 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 18:28 ,

Gjip Nissan 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:17 ,

NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 10:17 ,

✅ Nissan Navara / NP300/vetem 73,000km

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Pri 07:50 ,

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:31 ,

Nissan Qashkai +2 1,5 Dissel

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:06 ,

Nisan navara

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 16:20 ,

nissan micra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:55 ,

nisann

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 20:04 ,

Nissan 1.4 2011 208KM

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 19:52 ,

Nisan Note 1.4

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 22:46 ,

Nissan Terrano 1

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Shk 11:26 ,

NISSAN NAVARA

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:09 ,

Nissan Navara

7 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 17:14 ,

Gjip nisan x trail

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 01:59 ,

Shes gjip nisan terano

3 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 10:35 ,

Nissan Navara, 2016, 2.3 Diesel, Automat, 4x4

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Jan 16:16 ,

(I SHITUR) Nissan patrol 4.2 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 18:40 ,

Shitet NISSAN Turbo Disel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 02:37 ,

NISAN QASHQAI 2.0

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 12:42 ,

Shes Nissan almera

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 23:20 ,

Nissan vanette

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 21:25 ,

Nissan Terrano

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 13:40 ,

Nissan patrol

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 19:26 ,

Nisan cargo

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:59 ,

Shiten vetura pa dogan dizel nga zvicra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 20:51 ,

Nissan Terrano

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 20:19 ,

Nissan Navara 2.5 Disel 2008 Pa Dogan

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:02 ,

Nissan 2015 Dizel 7ulse me Dogan rks

5 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 17:32 ,

SHITET NISSAN X - Trail 2.2 Dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 23:58 ,

NISAN NAVARA U SHITTT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 20:36 ,

Nissan

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 18:27 ,

shitet ose ndrrohet 1.5 turbo dizel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 22:59 ,

Shes gomat 16 vetem dy copa janè

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 20:46 ,

shitet ose ndrrohet 1.5 turbo niissan micraa

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 16:43 ,

Nissan qashqai 2.0 full extra

8 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 20:12 ,

Shitet NISSAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 14:51 ,

Nissan Qashqai

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:12 ,

shitet ose ndrrohet 1.5 dizel✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 11:30 ,

prsh

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 21:55 ,

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 15:12 ,

Shitet Nissan Pathfinder

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 07:27 ,

Nissan X-trail

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 08:27 ,

nissan qashqai

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 18:30 ,

shitet ndrrohet nissan mirca 1.5 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 17:34 ,

Nisan navara

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 17:28 ,

Nissan

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione