golf 2 | Pejë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1910
Audi , 24
Opel , 20
BMW , 13
Renault , 9
Citroën , 8
Ford , 8
Acura , 7
Peugeot , 7
Smart , 6
Honda , 4
Seat , 3
Fiat , 3
Hyundai , 3
GMC , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Rover , 2
MINI , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:58 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

Golf 2018

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:13 ,

GOLF 6 2.0 TDI MODEL STYLE 2011 I DOGANUAR

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:37 ,

VW GOLF 6 TDI STYLE DSG FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:27 ,

Golf 6 2.0 tdi rks

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

golf dsg 2.0 dizell

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:05 ,

Golf 3 Turbo Diesel 1.9

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:05 ,

Ford Ranger 2.5 Diesel 4x4 RKS 1 VIT

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:04 ,

Kia Carnival 2.9 CRDI Automatik

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 ,

Opel Corsa 1.2 Benxin viti 2005

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:03 ,

Renault Clio 1.9 Diesel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 ,

Opel Astra 2.0 Turbo Benxin

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:03 ,

Renault Clio 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 ,

Mercedes Benz c200 viti 2011 Facelift

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 ,

Opel Frontera 2.8 Diesel 4X4

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 ,

Chevrolet 800 cc viti 2007

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:59 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel viti 2003

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

Fiat Seiciento 900 cc 1 VIT RKS

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:57 ,

Citroen Saxo 1.6 Benxin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:57 ,

Opel Corsa 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:56 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 8 Muj RKS

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:56 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 ,

GOLF 6 DSG 2012 2.0 diesel

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 ,

Smart 800cc Dizel automatik 2011 pa dogan

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:52 ,

Golf 2 1.6 dizel

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:51 ,

VW GOLF 6 TEAM 2.0 TDI BMT 103KW RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:59 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 19:40 ,

VW Golf VI Plus Style 2.0

Histora e veturës

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 17:53 ,

Golf 1,6 dizell 420€

Histora e veturës

420 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 09:27 ,

Audi a6 c4 2.5 dizel rks

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 09:27 ,

shitet pasati 1.8T benxin gasi ne dizne rks 10 muaj

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 18:08 ,

Golf 5

Histora e veturës

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 15:39 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 14:49 ,

AUTO.24BLEJM VETURA ME DEFEKT AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 20:37 ,

HYUNDAI HUYNDAI SANTA FE 2.2 DIESEL

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 09:25 ,

Shitet Golf IV 4X4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:55 ,

GOLF VII 2.0 2015

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:40 ,

Shitet golf 1.9 dizel gjendje perfekte

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 09:24 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione