Prizren | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:39 ,

opell corza

430 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 15:28 ,

Opel Corsa 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:36 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:08 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:42 ,

Opel Corsa 1.2 16v benzin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:50 ,

Opel Corsa

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:41 ,

Opel Corsa

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 21:04 ,

opel corsa 1.4 2011 i ardhur nga zvicra ����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 02:04 ,

111111

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:04 ,

opel corsa 1.7 diesel

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:39 ,

Shes Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 10:29 ,

ope corsa 1.2 benzin 1 vit rks

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:34 ,

shitet

1 700 EUR

02 Maj 15:51 ,

Shitet vetura

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:56 ,

SHITET OPEL CORSA GSI 1.8 BENZIN SPORT

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 08:28 ,

Fellne 16x4 origjinale per Corsa

215 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 15:13 ,

Opel Corsa 1.3

470 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 14:41 ,

Shes ose nderroj Opel Corsa dhe Opel kadet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 16:55 ,

SHITET OPEL CORSA GSI 1.8 BENZIN SPORT

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 12:50 ,

Opel Corsa C

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 11:57 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:08 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:35 ,

Opel corsa 1.7cdti 2004

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 17:22 ,

Opel Corsa 1.7 Di

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:02 ,

Opell corza 1.2 benzin

450 EUR

09 Pri 16:34 ,

(Urgjent) opel corsa 1.3 cdti 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 08:07 ,

SHITET OPEL CORSA GSI 1.8 BENZIN 125ps

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 04:21 ,

Vetura

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:36 ,

Vetur

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:24 ,

Shitet Corsa 1.2

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 15:14 ,

Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 14:16 ,

Corsa b 1.2

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:39 ,

Shitet Opel Corsa GSi 1.8 benzin

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 07:37 ,

Shitet Opel Corsa GSI 1.8 Benzin

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 17:08 ,

OPEL CORSA GSI 1.8 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 20:53 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:51 ,

Opel Corsa 1.2

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 20:50 ,

Shes opel corsa 1.2 benzin

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 07:28 ,

Opell corsa 1.5 dizell

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 17:49 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 13:24 ,

Shes opel corsa c tip top

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 16:44 ,

Corsa

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 07:36 ,

opel corsa

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 18:40 ,

Opel Corsa

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 22:03 ,

Opel Corsa 2003

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 22:33 ,

Opel

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:03 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2003 RKS 1 VITT

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 16:12 ,

Opel corsa 1.7 dizell viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 14:47 ,

Opel corsa

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione