Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 3c. - Vetura Të gjitha në Prishtinë

Opel , 50
Audi , 43
BMW , 42
Seat , 17
Ford , 9
Peugeot , 9
Renault , 7
Fiat , 6
Citroën , 4
Škoda , 3
Jeep , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
MINI , 1
Smart , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3c. , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3c. Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat 3C

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 TDI 239ps DSG R-LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI 140 PS - HIGHLINE - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530D - XDRIVE - VITI 2014 - FACELIFT - AUTOMATIK 8M -

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA ALLGRIP - 1.6 DIZELL AUTOMATIK - 4X4 - RKS -

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 CDI AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 LIFE 2.0TDI 80.000KM I DOGANUAR 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI 260.000 KM I DOGANUAR 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW e-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 5DYER I DOGANUAR 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE 5 DYER I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 230.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 32OD FACE LIFT M-PAKET x-drive I DOGANUAR FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:40 Vetura  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Prishtinë

Shes Dacia Duster 2019 1.5 diesel

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 20:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3 c

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 16:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:58 Vetura  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Prishtinë

AUDI A6 ALLROAD - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - VITI 2014 - RKS -

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 22:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 2.0 TDI 1 BREGASNE

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 20:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 1.9 TDI 77 KW BLUMOTION

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 19:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 2.0 TDI MOTORR TGOLFIT 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 14:44 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Pri 10:25 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 Automatik 2.0 TDI Rks 1 Vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 04:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC RKS

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
04 Pri 01:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 d 2003

13 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 01:24 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 20:51 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.0 Bi-TDI 239PS DSG R LINE 4MOTION 1 VIT RKS

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
31 Mar 23:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 2.0 tdi 2008 pa dogan

24 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 08:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 facelift 2018 automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi di t kuqe 6 shpejci pa dogan

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 14:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prishtinë

Audi A5 SportBack 3.0TDI Quattro S-Line Facelift

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
24 Mar 12:03 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat ibiza 1.4 benzin rks 8 muj aksidentum

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 11:26 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 15:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 TDI 239 PS DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
19 Mar 18:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Prishtinë

Mercedes e 280 cdi rks

63 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 07:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIC RKS

6 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Mar 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 4Mmotion (4x4)

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 07:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw passat 3c 2006 Anglez

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 01:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Prishtinë

Mercedes cls 320 cdi v6 rks 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3c. | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione