Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne mercedes - Vetura Të gjitha në Prizren

Audi , 26
BMW , 7
Opel , 6
Citroën , 6
Peugeot , 6
Dodge , 5
Renault , 4
Chrysler , 3
MINI , 3
Fiat , 3
Ford , 3
Kia , 2
Škoda , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne mercedes Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Mercedes C 220 Viti 2018 Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:42 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:41 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

shes mercedes benz A class 2004 manual

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 05:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Prizren

Shitet, A class 200, 2011, Rks, manual

5 700 EUR

28 Mar 00:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Prizren

Mercedes A200, 2011, Rks, Manual, dizel,

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 14:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes w124 200D viti 86

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 20:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prizren

Mercedes-Benz A180 cdi 180d

18 Jan 18:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

Mercedes A-class 1.7CDI 2001

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Jan 13:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Prizren

Mercedes B180 CDI -Full opcione

12 000 EUR

04 Dhj 12:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Mercedes Benz C220

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 23:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
20 Nën 21:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prizren

Mercedes A180 Avantgarde

5 100 EUR

10 Nën 13:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes w124 200D

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 16:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes w124 200D

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 12:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes benz w124 200D 1.9

2 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 04:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes benz w124 200D

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 14:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes benz w124 200D

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 14:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prizren

Mercedes GLA 220D

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 19:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Mercedes vito 111

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:45 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes Benz w124 200D 1.9 viti 86

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 17:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes benz w124 200D 1.9 motorri

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 12:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Prizren

Mercedes Benz CLK Kabriolet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

08 Korr 14:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prizren

Mercedes A180 Avatngarde

5 450 EUR

08 Korr 13:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prizren

Mercedes 190 2.5D

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

21 Qer 16:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Prizren

Mercedes CLS 350 shitet Ndrohet 049 567 443

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 20:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prizren

Mercedes E200 cdi EVO avangarde 2008

1 EUR

15 Qer 05:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 15:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prizren

Mercedes A180 Avantgarde

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 07:16 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 diesel rks 03/2024

31 Maj 11:47 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:50 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

shitet ndrrohet audi a6

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:56 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prizren

Bmw x5 shitet Ndrrohet 049 567 443

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 14:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Mercedes vito2.2

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Mercedes Benz fellne R16

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne mercedes | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione