2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2218
Opel , 613
Audi , 587
BMW , 418
Peugeot , 370
Citroën , 279
Renault , 257
Ford , 165
Fiat , 151
Škoda , 103
Seat , 90
Hyundai , 58
Chevrolet , 54
Nissan , 47
Mitsubishi , 39
Volvo , 37
Land Rover , 36
Toyota , 24
Alfa Romeo , 24
MINI , 20
Jeep , 16
Mazda , 14
Dacia , 13
Dodge , 13
Chrysler , 12
Kia , 12
Honda , 11
Smart , 11
Suzuki , 8
Acura , 6
Saab , 6
Jaguar , 5
Porsche , 5
Ssangyong , 4
GMC , 4
Isuzu , 2
Hummer , 1
Rover , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2008,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2008 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:46
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 23:21 ,

Peugeot 407, 2.0 Diesel, automatik, viti 2008 - RKS, 3850 eu

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

Shitet peugeot 308 1.6naft 2008

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Opel Astra, viti 2008, senzora mrapa, klimë AC, 1.9 CDTI

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

Kuke per opell astra 2008

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:22 ,

Cady 2008 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:22 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Shitet Pikap Peugeot

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Shitet Gjip Gonow 2008

2 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:01 ,

Renault Modus 1.6B Automatik. Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

Shitet vetura Audi A6 Ultra

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:56 ,

Shitet peugeot 407 2.0 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:42 ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN ,RKS 6 MUAJ,VITI 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:40 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:37 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 ,

Skoda Roomster 1.9 tdi 2008 viti

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:27 ,

Opel Vivaro 2.5 Diesel 2008 Frigo

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Facelift 2008

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:20 ,

Shite pasati viti 2008. Cc4km230000

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:14 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:04 ,

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008..AUTOMATIK.. Me Dogan

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 ,

Opel Astra viti 2008 RKS 1.9 dizell

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:00 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 6 SHPEJTSI FACELIFT RKS -2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

chevolet epica automatik full ekstra

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:54 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me Dogan-viti 2008-Me klim-Faktur tvsh

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

Shes audi a3 2.0 autmatik 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 ,

SHITET POLO 1.4TDI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:51 ,

SHES OPEL ASTER 1.7 DIZEL RKS V.P 2008 SHUM E RUJTUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:48 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI AUTOMATIK RKS 1 VIT PANARM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Golf 6 2.0 TDI 7600€

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:22 ,

SHES MERCEDES BENZ 320 CDI VITI 2008 7 ULSE RKS 1 VIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

CHEVERLET CAPTIV 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:43 ,

✅Vw Caddy 1.9 Tdi Automatik DSG��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

SHES BMW 118 d full opcione E DOGANUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 ,

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI -AVANGARDE -

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 ,

VV PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 ,

POLO CROS 1.9 TDI BLUMOTION VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 ,

Range Rove 2.7 Dizel HSE Viti 2008 Automatik RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 ,

Shitet Golf 5 Plus automatik

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 ,

BMW 118 dizel Full opcione E DOGANUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 ,

TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne DPF vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 ,

Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci AVANGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 ,

Nisan Patrol 3.0 4x4 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:48 ,

Audi A4 2.0 TDi Manuel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2008 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione