Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 12878
Opel , 10483
Audi , 3717
Fiat , 2749
Renault , 2735
BMW , 2146
Peugeot , 2102
Mercedes-Benz , 2055
Ford , 2054
Citroën , 1011
Seat , 629
Alfa Romeo , 375
Škoda , 375
Suzuki , 352
Hyundai , 345
MINI , 333
Chevrolet , 329
Nissan , 308
Mazda , 275
Smart , 266
Mitsubishi , 261
Toyota , 255
Volvo , 217
Jeep , 216
Honda , 186
Chrysler , 182
Kia , 181
Rover , 165
Daewoo , 154
Land Rover , 120
Lancia , 114
Acura , 104
Lada , 88
Jaguar , 76
Dacia , 73
Porsche , 65
Yugo , 49
Saab , 47
Daihatsu , 43
Zastava , 42
Dodge , 38
Subaru , 38
MG , 25
Alpina , 23
Isuzu , 22
Cadillac , 21
Aixam , 19
Hummer , 14
GMC , 14
Artega , 13
Lincoln , 11
Ferrari , 9
Proton , 8
Infiniti , 8
Bentley , 8
Pontiac , 7
Wartburg , 6
Buick , 6
Corvette , 5
Piaggio , 5
Grecav , 4
Bugatti , 4
UAZ , 4
Tata , 4
TVR , 3
Plymouth , 3
Maserati , 3
Ssangyong , 3
BAIC , 2
Talbot , 2
Maybach , 2
Tesla , 2
Lexus , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Trabant , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Besianë

Opel Corsa 1.2 Benzin 1994 Me Regjistrim

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

SHKODA FABIA 2015 AUTOMATIK 117000KM �������� RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Besianë

Audi a3 1.4 tfsi e-tron dsg (elektrik) pa dogan

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:04 Vetura  ·  Audi  ·  S5  ·  Prishtinë

Audi S5 Sportback 3.0 TFSI V6 quattro

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:38 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

Opel Astra J benzin 1.4 RKS

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 1.6 Benzins 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Gjakovë

Skoda Rapid Shum i Rujten

5 800 EUR Price Reduced

Sot 03:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjilan

Fiat rks

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.O TDI 239ps DSG R LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Mitrovicë

Audi A3

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA AUTOMATIK 2016 PA DOGAN NGA ZVICRRA

6 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prizren

Shiten 2 Jeepa Grand Cherokee 2.7 Crd Dhe 4.7 V8

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:09 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Citroen c4 exlusive

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:09 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Shitet Ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 7

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:08 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Shitet Fiat 500 i ri 2022 - 1 vite regjistrim

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:02 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Corsa Automatik 95000 Km

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Gjilan

Suzuki Swift 1.2 Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra J 1.4 NET ST,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Gjilan

Citroen C3 1.0i,Benzin

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Auto sallon Vetura  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Gjilan

Dacia Sandero 1.2 75,Benzin

4 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Gjilan

Fiat 500L TwinAir,1.0,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:29 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Gjilan

BMW F10 520 2012 AUTOMATIK ME DOGANE RKS����

12 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:27 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prizren

Citroen C3 1.0 Benzin Manuel Klim/Ac RKS

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:17 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Gjakovë

Chevrolet Cruze 1.6 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Shtime

Audi A1 manual 1.2 TFSI RKS

8 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Lipjan

Urgjent Peugeot 206 1.4 b viti 2004 rks tetor 2023

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Gjilan

Mercedes c180 Amg Line����150Km

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:59 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:40 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Opel vektra b

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 2

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Prishtinë

FIAT 1.1 B VITI 2001 RKS DERI ME 6/2024

1 050 EUR

Online
Dje 20:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Fiat Punto 1.2 benzin Regjistrim 16.01.2025 viti 99

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Fiat Punto 1.2 benzin Regjistrim 16.01.2025 viti 99

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

21 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 140 PS AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 170 PS AUTOMATIK AVANGARDE

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet golfi 4 benzin1.6

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:53 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ferizaj

Keti

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 DSG - AUTOMATIK - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:06 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.2 B EXTRA I RUJTUN

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Auto sallon Vetura  ·  Dacia  ·  Lodgy  ·  Gjilan

Dacia Lodgy 1.2 Benzin,laureate

4 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Gjilan

Peugeot 208 1.0 Benzin

4 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Auto sallon Vetura  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 2.0 Benzin automatik pa dogan ��������

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione