Bmw 7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 615
Opel , 248
Audi , 242
Peugeot , 68
Fiat , 65
Ford , 62
Renault , 56
Citroën , 51
Seat , 35
Škoda , 22
Jeep , 17
Alfa Romeo , 15
Hyundai , 15
Smart , 11
Chevrolet , 8
Nissan , 7
Toyota , 7
Volvo , 7
Porsche , 7
Mazda , 6
MINI , 5
Rover , 5
Chrysler , 4
Kia , 4
Ssangyong , 4
Lancia , 4
Suzuki , 3
Acura , 3
Jaguar , 2
Pontiac , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Artega , 1
Yugo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
KTM , 1
24 Tet 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:00 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:48 ,

BMW 320D F-90 -M Packet M performance

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 ,

BMW 320D F-90 M-Packet

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:56 ,

Audi Coupe Gt

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI=2.499 eu

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:41 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 motorr japan = 500 euro

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:41 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.350 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:40 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.250 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks 7muj full tiptop

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:10 ,

OPEL SIGNUM 3.0V6 FULL EKSTRA (mundesi ndrrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:06 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:05 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:58 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

13 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:51 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:38 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:30 ,

Mercedes benz 190 dizel

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:21 ,

Mercedes 190

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:20 ,

Golf 6, 2.0, 140 PS - 17.09.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:07 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim