Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroen c3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 1057
Audi , 39
BMW , 36
Opel , 26
Peugeot , 23
Ford , 19
Renault , 14
Smart , 7
Seat , 6
Hyundai , 5
Škoda , 5
Kia , 4
Lancia , 4
Chrysler , 3
Daihatsu , 3
Fiat , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Daewoo , 1
Lada , 1
Mazda , 1
MG , 1
Nissan , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen c3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen c3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:29 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29
Linku:
Shitorja ,

Citroen C3 1.4i,Selection

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 ,

CITROEN C3 2012 DIZEL

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 ,

Citoren c3, super çmim

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:01 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:35 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:30 ,

CITROEN C3 1.6 HDI ME DOGAN HOMOLOGIM - 2016

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 ,

citroene c3 1.4 hdi 2012 iposadoganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

citroen c3

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 ,

Citroen C3 1.6 e-hdi facelift automatic i doganuar

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:39 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 ,

Shes Polo 1.6 TDI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 ,

Citroen C3 1.6Hdi Picasso 2014����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 ,

Citroen C3 1.6Hdi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:22 ,

Citroen c3 1.6 hdi viti 2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Citroen C3 1.6 e-HDI Exclusive Ne Gjendje Shum Tmir

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 ,

Citroen C3 1.4 HDI -2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:55 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:53 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:53 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:53 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 ,

Shitet Citroen C3 1.4 Dizel viti 2013 Me Dogane

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:47 ,

Citroen C3 Aircross SUV

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:16 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 ,

Citroën C3 1.4 hdi (diesel) viti 2006 regjistrim 7 muj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:12 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:51 ,

Citroen C3 1.4 HDI

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:58 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:47 ,

SHES CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS ME KLIM TRONIK SHUM I RUJTUM

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:40 Shitorja ,

CITROEN C3 1.6eHDI VITI 2013 I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:08 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:06 ,

Mercedes C 220-CDI Automatik-Facelift 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:47 ,

CITROEN C3 1.4 e-HDI AUTOMATIK F1 VITI 2012 ME DOGANE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:47 ,

CITROEN C3 1.6 eHDI Diesel VITI 2014 RKS. KM 153.000

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:24 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:43 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen c3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Nissan | Patrol
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Citroen c3 në kategorinë Vetura | Ford | Ka
  • citroen c3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • citroen c3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione