Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dynamic - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 160
Land Rover , 82
BMW , 48
Fiat , 5
Porsche , 5
Jaguar , 4
Opel , 2
Renault , 2
Citroën , 1
Rover , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dynamic , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dynamic Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Gjakovë

JAGUAR XE 20d PRESTIGE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

AUDI A7 3.0TDI MATRIX QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:06
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I Regjistruar RKS ����

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 14:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Shes Ndroj AUDI A4 2018

16 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:10
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Gjakovë

JAGUAR XF 20d R-SPORT - I sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:06
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I Regjistruar RKS ����

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Gjakovë

JAGUAR XE 20d PRESTIGE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

AUDI A7 3.0TDI MATRIX QUATTRO - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:42 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vushtrri

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 190ps DYNAMIC 2014 9g

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:17 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Gjilan

ALFA ROMEO GIULIETTA 2015 AUTOMATIK ME DOGANE RKS ��������

8 550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:56 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Ferizaj

RangeRover Evoque DYNAMIC 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
17 Pri 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Prishtinë

Opel Zafira Tourer Dynamic 2.0cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Pri 10:36 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 - 3.0 quattro 45 TDI viti 2015 sapo Doganuar

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:34 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI 245Ps quattro 2015 sapo Doganuar 1 vit Rks

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:07 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Shitet Audi Q7 - S Line

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:12 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Ferizaj

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC BLACK EDITION

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prishtinë

VW Touareg 3.0 TDI V6 R-line ext.

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Pri 09:41 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Ferizaj

Shitet citroeni

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 09:28
Linku:
Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Mitrovicë

Porsche Panamera

63 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 09:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Prishtinë

Mercedes CLA 45 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 01:50 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Ferizaj

RANGE ROVER VELAR D300 R-Dynamic Black edition Matrix

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 11:42 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Prizren

Shitet Range Rover Velar 2.0 T R-Dynamic S

53 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Pri 17:52 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S-line 3.0 Matrix 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Vw Golf 7 GTD 2.0Tdi DSG 12.2015 Me Dogan

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:36 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:44 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prizren

Porsche Cayenne S E-hybrid Platinum Edition

57 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 13:35 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE TD4 HSE DYNAMIC 2.2 AUTOMATIK 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 20:51 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prishtinë

Shitet Audi A5

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 05:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Vw Golf 7 GTD 2.0Tdi DSG 12.2015 Me Dogan

19 900 EUR

02 Pri 05:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Vw Golf 7 GTD 2.0Tdi DSG 12.2015 Me Dogan

19 900 EUR

02 Pri 05:39 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjilan

Audi A5 quattro 2.0 tdi

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 11:44 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjilan

Audi A5

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 03:59 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Lipjan

��SHITET AUDI A8 4.0TDI V8 L QUATTRO��

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 17:25 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Ferizaj

Shitet Range Rover EVOQUE

20 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 01:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S-LINE FULL OPTION SPORTBACK

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 10:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Vw Golf 7 GTD 2.0Tdi DSG 12.2015 Me Dogan

19 900 EUR

26 Mar 21:29 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Ferizaj

Shitet vetura Velar 3.0 R Dynamic

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi A4 3.0 viti 2014,3xS-Line

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:35 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Fushë Kosovë

VOLVO XC40 D4 AWD (4x4) AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 08:46 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Gjilan

ALFA ROMEO GIULIETTA AUTOMATIK 2015 ME DOGANE RKS ��������

8 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 23:37 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prizren

Bmw 1

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 15:08 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 SportBack S-Line MATRIX

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Audi A4 S-Line 2015 , Pa Dogan , 049204242

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 20:57 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Fushë Kosovë

Range Rover Velar R-Dynamic 2018

49 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 17:25 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

AUDI A4 S-line 2.0 DIZEL AUTOMATIK 2011Shes Ndrroj

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 10:56 Vetura  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Lipjan

Porsche Panamera GTS Sport Turismo Pano Navi HUD

92 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dynamic | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Dynamic në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • dynamic në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Evoque
  • dynamic në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • dynamic në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Sport
  • Dynamic 3 në kategorinë All Category
  • Dynamic në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Dynamic bilard në kategorinë All Category
  • dynamic biliard në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • dynamic në kategorinë Pajisje Audio
  • Dynamic bilardo në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione