Fiat punto evo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Fiat , 28
Audi , 12
Ford , 6
BMW , 5
Peugeot , 3
Toyota , 3
Aixam , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto evo , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto evo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:13 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:25 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:34 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 22:55 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 22:54 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 22:53 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

69 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 22:52 ,

Zile dere me kamer, Smart WiFi Doorbell 32gb sd card dhuratë

69 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 22:52 ,

USB Type-C HUB 8-në-1, adapter me 8 porta të ndryshme

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 22:51 ,

Multimetër dixhital 3-në-1 voltmetër AC/DC detektor tensioni

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 22:51 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 22:51 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:51 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 22:50 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 22:46 ,

Sensor temperature dhe lagështire me Wi-Fi Detektor ambjenti

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 22:46 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 22:46 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 22:45 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:45 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 22:45 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:44 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 22:43 ,

Çelës me 3 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

19 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 22:42 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:42 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 22:42 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:41 ,

GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 22:41 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 22:40 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 22:39 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:39 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 15:55 ,

FIAT PUNTO •EVO• AUTOMATIK KM:103.000

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 11:10 ,

Fiat Punto 1.3D EVO automatik Dogane dhe homologim te paguar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:24 ,

Fiat Punto Evo 1.3 JTD Automatik 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 09:17 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 21:57 ,

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

5 666 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 00:10 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 07:54 ,

Peugeot Expert 2.0 HDI 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 10:32 ,

Llambadar me 2 zona dritash, WiFi dhe Speaker me Bluetooth

89 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Shk 22:23 ,

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 01:54 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 09:24 ,

Volvo S80 1 Vjet RKS Ndrrim i Mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 23:09 ,

Fiat Punto Evo 2012 1.4B Rks

4 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 10:52 ,

Fiat Punto Evo 2011 1.3 Multijet

5 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 11:41 ,

MERCEDES BENZ A 180 CDI 2012 FACELIFT PA DOGN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 17:29 ,

Shes Fiat Punto Evo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 10:45 ,

MERCEDES BENZ W212 E-CLASS 2.2 ELEGANCE 12/2011 7G-TRONIC

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 04:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:12 ,

PERSON PRIVAT ,URGJENT ! SHES OPEL INSIGNIA 2.0

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 18:11 ,

Fiat Punto Evo 1.3dizel 150.000km 7muj ks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 18:07 ,

Fiat Punto Evo 2009 regjistrimi par 1 vit , PRIVAT

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 19:31 ,

Fiat Punto Evo

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto evo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim