Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigo - Vetura Të gjitha në Kosovë

Citroën , 43
Opel , 27
Fiat , 26
Ford , 19
Peugeot , 14
Renault , 14
BMW , 3
Dacia , 3
Audi , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Artega , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Pontiac , 1
Suzuki , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frigo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:11 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jumper 2.2 hdi pa dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shitet sprinter 316cdi pa dogan frigo 2005 klim -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:58 Vetura , Ferizaj

Frigo Opel Combo 1.3 2014 Pa dogan ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Vetura , Ferizaj

Frigo Termoking Maxi Fiat Ducato -20❄️

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi LT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:33 Vetura , Gjilan

Shitet pikapi me frigo

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:22 Vetura , Drenas

Urgent shes frigo montus edhe normal

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:06 Vetura , Lipjan

shititet 045780904

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 22:49 Vetura , Lipjan

shitet citroen jumpy rks 10 muj

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 22:48 Vetura , Gjilan

Shitet pikapi frigo

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 12:57 Vetura , Gjilan

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 10:13 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 11:52 Vetura , Vushtrri

T6 Maxi 2.0 TDI 2012 me Frigo pa doganë

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 14:30 Vetura , Gjakovë

vw Lt me frigo

1 234 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 18:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes C200 Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 22:08 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 18:42 Vetura , Prishtinë

WV TRANSPORTER 1.9 TDI FRIGO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:38 Vetura , Prishtinë

WV CADDY 1.9 TDI DSG FRIGo -28

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 21:08 Vetura , Vushtrri

Kamion Iveko

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 09:26 Vetura , Ferizaj

Vw caddy 1.9 Tdi FRIGO - Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 15:09 Vetura , Gjakovë

Shitet VW Cady 2.0 me Frigo

5 670 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Mar 18:20 Vetura , Mitrovicë

Kombi fiat ducato maxi profesional me frigo termoking -20

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 11:22 Vetura , Gjilan

Pikap

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:25 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 2006 me frigo me dogan -28

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:03 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 TDI FRIGO ME KLIM 2004 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 13:21 Vetura , Mitrovicë

Cady sdi me frigo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 17:11 Vetura , Prishtinë

MiniFabrike e prodhimit te akullit

11 800 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 18:40 Vetura , Mitrovicë

Shes kamjoneten frigo reno

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Jan 17:52 Vetura , Prizren

Recistm i skaduar

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

12 Jan 01:45 Vetura , Prizren

Mercedes ML 350 Amg Line / Disel full optional

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Jan 15:28 Vetura , Prishtinë

Opel combo me frigo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 04:17 Vetura , Ferizaj

Frigo Opel Combo Maxi 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 19:45 Vetura , Gjakovë

Vito

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 14:43 Vetura , Gjakovë

10000

19 Dhj 12:36 Vetura , Vushtrri

peugeot boxer frigo

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 18:11 Vetura , Klinë

Fiat ducato

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Frigorifer në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Frigo në kategorinë Makina
  • Frigorifer në kategorinë Rafte të ndryshme
  • Frigo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • frigorifer në kategorinë Të tjera
  • Frigo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • Frigo në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • Frigorifer në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Frigorifer në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • Frigo në kategorinë Vetura | Fiat | Ducato

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione