Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frigo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 29
Fiat , 25
Opel , 20
Ford , 19
Renault , 14
Peugeot , 11
BMW , 4
Nissan , 2
Seat , 2
Artega , 1
Audi , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frigo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj frigo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:57 ,

Frigo friz -10c vw caddy 1.6 tdi 102 ps -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:54 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 ,

Frigo&Friz -10c vw caddy 1.6 tdi -102ps me ac klime

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 ,

VW Golf Vll 2.0 DSG Full Extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:24 ,

Shitet Mercedes Vito Frigo 2.2 CDI 2005 RKS i skaduar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:24 ,

T5 1.9 me FRIGO

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:24 ,

T5 me frigo

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:45 ,

shitet wv T5 1.9 tdi 2009 frigo

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:44 ,

T5 me frigo

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:44 ,

T5 me frigo

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:12 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

Shitet kamjoneta 2.8 dti targa te huaja me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 ,

Shitet kamjoni Man korp me dogan pagume

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:09 ,

Shitet iveco korp 2.8 hpi pa dogan viti 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:04 ,

Shitet mercedes vito 2.2 cdi me dogan 2007 Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 ,

Shitet vw crafter 2.0 tdi targa te huja me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:33 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:32 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:43 ,

Vito Frigo

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:58 ,

T6 me FRIGO 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:36 ,

T6 me FRIGO 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:23 ,

Opel frigo

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 08:41 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 23:01 ,

Vw t3 syncro

11 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Qer 17:15 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 08:52 Shitorja ,

Vito Frigo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 08:50 Shitorja ,

Frigo t5 kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 08:50 Shitorja ,

FRIGO caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:00 ,

Transporter T5 | FRIGO | 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:15 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 07:54 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

19 Qer 01:01 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 21:09 ,

shes frigo maqin edhe nje akumalltor

99 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 17:11 ,

Citroen FAp.Frigo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 03:28 ,

Volkswagen T4 Frigo Kombi

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Qer 22:36 ,

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 01:22 ,

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:38 ,

Kombi opel movano frigo 2.5 cdti boj ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 16:06 ,

Volkswagen T4 Frigo Kombi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 19:05 ,

Peugeot

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 20:41 ,

Mercedes sprinter 313 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 20:45 ,

Mercedes vito

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frigo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione