Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 Automatik - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1550
Audi , 167
BMW , 114
Opel , 97
Ford , 51
Citroën , 30
Peugeot , 30
Renault , 24
Seat , 23
Fiat , 14
Jeep , 14
Škoda , 13
Land Rover , 10
Smart , 7
Volvo , 6
Nissan , 5
Chrysler , 5
Hyundai , 5
Dodge , 5
Kia , 4
Jaguar , 3
MINI , 2
Zastava , 2
Suzuki , 2
Pontiac , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Toyota , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Acura , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 Automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Automatik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:01 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Prishtinë

VOLVO S60 2.4 D5 I DOGANUAR RKS

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 AUTOMATIK 2.0 TDI RKS 8 Muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

�������� Passat B8 2.0 tdi dsg 4motion 190ps

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:38 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

caddy 2008 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

U SHIIITTTTT

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7 GTD DSG PANO SOUND SYSTEM

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - AUTOMATIK - LEDA -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW G30 520D - XDRIVE - MSPORT - AUTOMATIK - VITI 2017 -

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2012 - KLIM - LEDA - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA 4X4 - 1.6 DIZELL - AUTOMATIK - FULL OPSION -

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 2.0 Hdi 2014 nga ZVICRRA

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Caddy 1.9TDI 2004 (me dogane) tiptop

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 MAXI 4X4 2.5TDI 2006-i sapo Doganuar.

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:06 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit Custom 2014 2.2D PA DOGAN

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER 2.5TDI DSG 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

VW Golf 6 1.2TSi 2011- 1vjet RKS

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:45 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci automatic leda-xenon-bixenon titanium i

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Astra 1.7 cdti facelift i doganuar

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2016 BMT

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:19 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:54 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 -2.0 TDI-Automatik-190mi klm

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:48 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Ferizaj

Audi A1 1.6 TDI Automatic 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:48 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:36 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prizren

Audi A4 2.0 TDI Automatik FaceLift 2020 RKS ( Ndrrohet )

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Radio Cd usb aux sd card bluetoth

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:14 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

Bmw 120’d 2.0 dizel 2010 rks

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW F10 520D 184 PS AUTOMATIK M PAKET I DOGANUAR

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 7R 2.0 TSI 300 PS AUTOMATIK FULL OPCION

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Prishtinë

MERCEDES C320 CDI AUTOMATIK 2007 RKS 1 VIT NDRIM

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

FORD FOCUS TITANIUM 2.0 DIZELL AUTOMATIK 2014 RKS

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:04 Vetura  ·  BMW  ·  523  ·  Prishtinë

BMW 530D Xdrive AUTOMATIK M-Packet 2017 RKS

34 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

23 550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 08:03 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 Automatik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione