Golf 6 tdi 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2313
Audi , 135
Opel , 65
Seat , 25
BMW , 17
Škoda , 15
Peugeot , 7
Ford , 7
Fiat , 3
Acura , 3
Citroën , 2
Isuzu , 1
Kia , 1
Yugo , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Renault , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Dje 22:09
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:09
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 23:57 ,

AUDI A5 3.0 TDI Facelift 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:52 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 147 mij km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 147 mij km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 4 motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 4 Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

Golf 6 TDI 2.0 diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:19 ,

VW Golf 6 2011 diesel 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:19 ,

Golf 6 2.0 tdi 140 ps Higline

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Golf 6 2.0 tdi 140 ps Higline

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 ,

Golf 6 2.0 tdi 140 ps Automatik DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:09
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 ,

Shitet golf 4 tdi 1.9

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:07 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.6 Tdi.Viti 2011 Me Dogan

5 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Shitorja ,

Smart 1000 Cc Disel AUTOMATIK Viti 2010 Me Dogan V

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:46 Shitorja ,

VW Touareg 3.0 Tdi Viti 2012 Full

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Shitorja ,

Audi A4 2.0 Tdi Viti 2009 Rks 6 Muj

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Shitorja ,

Audi A8L 4.2 Tdi Viti 2010 Me Dogan

18 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.4 Tdi Viti 2018 Me Dogan

8 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:44 Shitorja ,

VW Golf VI 2.0 Tdi Viti 2011 Me Dogan

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik Diesel RKS

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 ,

GOLF 6 1.6

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:25 ,

VW Golf 6 STYLE 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim