Gt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 233
Opel , 114
Alfa Romeo , 41
Peugeot , 39
Renault , 38
Audi , 27
Ford , 10
Seat , 9
Bentley , 6
Fiat , 5
Nissan , 5
Toyota , 5
Acura , 3
Citroën , 2
Hyundai , 2
Škoda , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
GMC , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gt,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gt Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Maj 16:54
Linku:
,

BMW GT3 320d xDrive

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Maj 15:32
Linku:
,

Golf V 2.0 TDI GT

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:41 Shitorja ,

Peugeot 508 GT 2.2 HDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Peugeot 508 2.2 Hdi GT / Automatik - Doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 ,

BMW GT 218 D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

PEUGEOT 508 GT 2.2 HDI AUTOMATIK VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:16 ,

Opel GT

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:14 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

MERCEDES S320 4MATIC PRESIDENTIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dCi 110 Gt Line

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:39 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:38 ,

Shitet:BMW GT 530

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:16 ,

������ Modeli: PEUGEOT 308 GT AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:37 Shitorja ,

BMW GT 530D 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:03 ,

Vw Polo 1.3 GT coupe

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:58 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 ,

BMW 320d GT * FACELIFT *

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:20 ,

Peugeot 508 GT

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 ,

Renault Laguna GT, 4Control, 173 ps, 15.12.2014

11 250 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:41 ,

SHES PASATIN 3C 2.0 TDI VITI 2008 RKS 7 MUJ

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 ,

Shes Peugeot 308 2.0 HDI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:08 ,

RENAULT LAGUNA GT 1.9 DCI AUTOMATIK NE GJENDJE PERFEKTE FULL

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:20 ,

Pjesë për BMW 3 GT 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 22:30 ,

Peugeot 107 GT

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 19:23 ,

BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015

27 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 16:33 ,

Kerkoj Golf 5 Gt 2008

65 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 11:28 ,

Bmw 530 GT xdrive 09.2014 me aksident te leht

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 10:56 ,

Audi Coupe GT

6 666 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 08:44 ,

Opel Vectra GT 2.0i - 90

399 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:30 ,

BMW 530 GT AUTOMATIK PANORAM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 12:52 ,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 07:06 ,

Shes opell vectra gt

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:46 ,

Peugeot 308 Gt line Allure

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 11:01 ,

BMW GT 530 VITI 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 07:59 ,

Peugot 3008 GT

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 11:40 ,

Shitet Golf 5 , 2008 model GT

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 01:07 ,

VW Golf 5 GT 2.0 TDI AUTOMATIK F1 RKS 1 VIT Full Extra

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 16:15 ,

Reno Twingo GT

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 22:35 ,

Shes Motorrin 2.3 Benzin

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 15:32
Linku:
,

Golf V 2.0 TDI GT

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:54 ,

BMW GT3 320d xDrive

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Maj 14:10 ,

Opel Vectra

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 15:36 ,

Privat

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 09:46 ,

Shitet Golf VI, 1.6 TDI Viti 2012 modeli i fundit

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gt | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gtd gtd GTD gti gti Gti gti gtd GTD Gti

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione