Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai - Vetura Të gjitha në Kosovë

Hyundai , 1246
Audi , 68
BMW , 48
Opel , 43
Renault , 25
Ford , 23
Peugeot , 19
Citroën , 11
Land Rover , 10
Fiat , 9
Seat , 9
Honda , 7
Toyota , 7
Nissan , 6
Škoda , 6
Volvo , 6
Dodge , 5
Jeep , 5
Suzuki , 5
Chrysler , 4
Kia , 4
Lancia , 4
Daihatsu , 3
Jaguar , 3
Mazda , 3
Smart , 3
Ssangyong , 3
Acura , 1
Alpina , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Isuzu , 1
Maybach , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Subaru , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi Automatic nga CH - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi PREMIUM - 2016����

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HYUNDAI TUSCON GT IX 35 2.0 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

HUNDAI TUSCON GT IX35. 2.0 CRDI

Sot 13:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:38 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

caddy 2008 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:07 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Prizren

Hyundai iX 35 2.0 CRDi Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional rimbushes

38 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:19 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:45 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai i20, 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Prishtinë

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI AUTOMATIK PANORAM 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:47 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Ferizaj

Hyundai Getz 1.3

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

23 550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 00:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Prishtinë

Bejm AutoBartje 24/7 ne Kosove dhe jasht Kosoves

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:32 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 17:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel aster

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 17:34 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 15:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vushtrri

MERCEDES ML 320 AUTOMATIK 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 09:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 21:14 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 14:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 14:17 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 13:56 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Fellne 16

420 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 20:44 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

Audi A7 3.0 Tdi 3x Sline Full

18 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 16:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 5 DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:52 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

17 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:52 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Hyundai në kategorinë Vetura | Ford | Kuga
  • Hyundai në kategorinë Vetura | Hyundai | Matrix
  • hyundai në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • hyundai në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Hyundai në kategorinë Makina
  • Hyundai në kategorinë Vetura | Hyundai | Trajet
  • hyundai ix35 në kategorinë Vetura | Honda
  • hyundai në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Hyundai në kategorinë Vetura | MINI
  • hyundai në kategorinë Vetura | Toyota | 4-Runner

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione