Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hyundai - Vetura Të gjitha në Kosovë

Hyundai , 1197
Audi , 65
BMW , 42
Opel , 33
Ford , 22
Peugeot , 22
Renault , 20
Citroën , 12
Seat , 7
Škoda , 7
Toyota , 7
Honda , 6
Dodge , 5
Fiat , 5
Jeep , 5
Chrysler , 4
Kia , 4
Lancia , 4
Nissan , 4
Volvo , 4
Daihatsu , 3
Jaguar , 3
Smart , 3
Ssangyong , 3
Suzuki , 3
Mazda , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Isuzu , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hyundai,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj hyundai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

Hyundai Ix35 2.0Crdi Viti 2014 Automatik Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:32 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:36 Vetura , Gjilan

HYUNDAI i30 1.6 CRDi Automatic nga CH - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:45 Vetura , Prishtinë

FORD CONNECT 1.8 TDCI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:41 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 2.2 CDTI AUTOMATIK FULL EXTRA

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:42 Vetura , Ferizaj

HYUNDAI IX35

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai Tucson 1.6T 2020 si i ri vetem 12.000km

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:11 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:46 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:44 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:02 Vetura , Prizren

Hyundai iX 35 2.0 CRDi Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:52 Vetura , Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:52 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Vetura , Prishtinë

BLEJM TIGUAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:36 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:41 Vetura , Prishtinë

Hyundai I20 1.3 Benzin 2012 Pa Dogan.

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:13 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 00:45 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI 2019

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:45 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI 2019

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hyundai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Hyundai në kategorinë Vetura | Ford | Kuga
  • Hyundai në kategorinë Vetura | Hyundai | Matrix
  • hyundai në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • hyundai në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Hyundai në kategorinë Vetura | Hyundai | Trajet
  • hyundai në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Hyundai në kategorinë Vetura | MINI
  • Hyundai në kategorinë Makina
  • hyundai ix35 në kategorinë Vetura | Honda
  • hyundai në kategorinë Vetura | Toyota | 4-Runner

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione