Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 220 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 3718
VW Volkswagen , 1035
Opel , 282
Audi , 260
BMW , 220
Ford , 85
Peugeot , 83
Renault , 73
Fiat , 68
Citroën , 62
Seat , 34
Škoda , 23
Alfa Romeo , 18
Jeep , 16
Nissan , 15
Mitsubishi , 15
Land Rover , 14
Volvo , 13
Toyota , 12
Hyundai , 10
Mazda , 9
Chrysler , 8
Smart , 8
Kia , 7
MINI , 6
Acura , 6
Rover , 6
Dodge , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Honda , 4
Lancia , 4
Dacia , 3
Zastava , 3
Suzuki , 3
Porsche , 3
Pontiac , 2
MG , 2
Aixam , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 220 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 220 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:51
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:39
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

VW Golf 6 1.2TSi 2011- 1vjet RKS

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:42
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Caddy 1.9TDI 2004 (me dogane) tiptop

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI / Pa DOGAN

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes Benz C 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI VITI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Viti

Mercedes GLA 220 CDI2015 Automatik 4Matic me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes C 220 CDI

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjakovë

Mercedes Benz CDI 220

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:11 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI VITI 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 220  ·  Prishtinë

MERCEDES A220 CDI AMG LINE 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Shes mercedes

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:02 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI VITI 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Viti

Mercedes E 220 CDI 2019 Automatik 9G-Tronic Digital

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Viti

Mercedes GLK 220 4Matic 2014 Automatik Me Dogane i zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Viti

Mercedes C 220 CDI 2013 Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH Caddy 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Mercedes C200 cdi, 7G. 2012. ����

12 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:13
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:08 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Prishtinë

VOLVO XC90 Facelift

8 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:58 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

Hyndai Tucson 2018 2.0D

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Multivan  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes e 220

28 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:55 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:28 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 -2.0 TDI-Automatik-190mi klm

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Besfort krasniqi

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes E 220 d Amg Line full extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Malishevë

Shes Gjeta 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pejë

Opel Zafira 2.0 Diesel 7 Ulse RKS 1 VIT

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:02 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:47 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:43 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 220 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione