Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes c300 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 14
Audi , 11
BMW , 3
Fiat , 3
Peugeot , 3
Renault , 3
Chrysler , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes c300 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes c300 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 10:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 09:33 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 16:19 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Prizren

Nissan navara 2.5 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S line Quattro Matrix HD Led 2020

37 900 EUR

19 Maj 17:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Klinë

Mercedes C300

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Maj 03:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Gjilan

SHITET MERCEDES BENZ C300d 2022 Black Series

62 000 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 12:04 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Mitrovicë

Shitet per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Burim

Touareg

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 15:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Gjilan

Mercedes C300 Coupe

33 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 09:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Pejë

Shitet Mercedes C300 disel/hybrid

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 07:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Pejë

Mercedes C classe c300

20 000 EUR

20 Shk 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

2017 AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Tronic – 200 kw (272 PS)

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan II R-Line (Highline) 4Motion – 2.0 TDI – 110KW – 1

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 rks 7 ulse NDRRIM

15 400 EUR

26 Jan 11:11 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Audi A8 3.0

17 800 EUR

23 Jan 07:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

08 Jan 08:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Prishtinë

Mercedes Benz C300 Coupe AMG Line Designo

32 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 DSG 2012 b7 mundsi ndrrimi

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 10:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Prishtinë

Mercedes benz

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 17:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet mercedes c220 automatic

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 08:00 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6, 2.0 TDI Ultra, 190 PS, 2014

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 13:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Gjilan

SHITET MERCEDES BENZ C300 2022

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:59 Vetura  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 21:32 Vetura  ·  Prishtinë

Kerkoj E-Class te aksidentuar

13 Gush 16:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Vushtrri

Shitet Mercedes C300 Amg CDI 4 Matic 2013

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 16:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Prizren

Mercedes-Benz c300 me Garancion te Mercedesit

35 000 EUR

13 Qer 00:25 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

����Range Rover 3.0 HSE Dynamic 90th Anniversary Edition

31 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 05:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Mitrovicë

2012 mercedes benz c300 4matic

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 11:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Prishtinë

Mercedes C300 hybrid

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Maj 09:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Prishtinë

Me Targa Angleze Mercedes C300 Hybrid 2.1 Diesel

9 995 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 14:43 Vetura  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

12 Pri 10:49 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 00:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

05 Jan 15:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 06:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Viti

Merceded AMG LINE 4MATIC // c300 - 3.0diesel

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:10 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:02 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Golf 6 gtd

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes c300 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione